Elektryk | 2 zmiany | produkcja | - Poznań, Polska - Gi Group

    Gi Group
    Gi Group Poznań, Polska

    3 tygodnie temu

    Gi Group background

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

    Elektryk | 2 zmiany | produkcja |

    Numer referencyjny: 12553

    Miejsce pracy: Poznań

    Zadania:

    • montaż urządzeń i układów elektrycznych
    • montaż instalacji HV
    • montaż dodatkowych urządzeń systemu informacji pasażerskiej

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum zawodowe
    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie na stanowisku technicznym w branży motoryzacyjnej, serwisie samochodowym lub doświadczenie w diagnostyce i elektryce samochodowej
    • czytanie schematów elektrycznych
    • obsługa elektronarzędzi
    • dodatkowym atutem będą uprawnienia SEP do 1 kV

    Oferujemy:

    • umowę o pracę bezpośrednio z firmą
    • wynagrodzenie stałe + premia miesięczna + bonus roczny
    • pracę w systemie zmianowym 6-14, wolne weekendy)
    • pakiet benefitów (wczasy pod gruszą, premie świąteczne, dofinansowanie do żłobka, pakiet medyczny)