Pracownik produkcji/ Operator - Chorzów, Polska - Adecco Poland Sp. z o.o.

    Adecco Poland Sp. z o.o.
    Adecco Poland Sp. z o.o. background

    Adecco jest światowym liderem branży doradztwa personalnego, usług i rozwiązań HR. Jest częścią The Adecco Group, obecnego w 60 krajach na całym świecie. Ma ponad 50 lat doświadczenia w branży rekrutacyjnej. W Polsce działa od 1994 roku. Od tego czasu zatrudniło setki tysięcy pracowników i otworzyło w naszym kraju ponad 45 biur. W bazie Adecco znajduje się ponad 350 tysięcy kandydatów. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

    Obecnie dla naszego klienta z Chorzowa z branży produkcyjnej poszukujemy kandydata na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI/ OPERATOR

    Pracownik produkcji/ Operator

    Numer referencyjny: OM/KTW/04/24/KR

    Miejsce pracy: Chorzów

    ZADANIA

    • Obsługa maszyn produkcyjnych,
    • Montaż i demontaż form zbrojeniowych,
    • Kontrola jakości produkowanych detali,
    • Drobne naprawy i konserwacje urządzeń i narzędzi produkcyjnych.

    WYMAGANIA

    • Wykształcenie minimum zawodowe,
    • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym,
    • Podstawowa znajomość rysunku technicznego,
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane,
    • Umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich i pomiarowych (np. suwmiarka),
    • Dobry dojazd do Chorzowa Starego,
    • Chęć do pracy i zaangażowanie.

    OFERUJEMY

    • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie uznaniowa i absencyjna
    • Umowę o pracę tymczasową zawieraną z Adecco z możliwością przejścia pod firmę,
    • Pracę na 3 zmiany w systemie 4 brygadowym,
    • Dodatek do pracy w godzinach nocnych - 20% minimalnej krajowej
    • Możliwość skorzystania z pakietu sportowego i medycznego,
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na życie.

    OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ