Technik w Centrum Napraw - Warszawa, Polska - Diebold Nixdorf

    Diebold Nixdorf
    Diebold Nixdorf Warszawa, Polska

    Znalezione w: RocketJobs PL C2 - 1 tydzień temu

    Default job background
    Inżynieria / Architektura
    Opis

    JOB DESCRIPTION

    Expect more. Connect more. Dołącz do Diebold Nixdorf - jesteśmy czołowym producentem bankomatów i systemów obsługi płatności na świecie. Jesteśmy liderem w dziedzinie rozwoju i wdrażania zaawansowanych technologii informatycznych. Wśród naszych klientów znajdują się banki i instytucje finansowe, sieci handlowe, sieci paliwowe, centra logistyczne i rozliczeniowe zlokalizowane na całym świecie.

    Opis stanowiska

    Osoba na tym stanowisku naprawia i testuje mechaniczne i elektromechaniczne zespoły i podzespoły. Pracuje na podstawie rysunków, szkiców, schematów elektrycznych oraz pisemnych lub ustnych instrukcji w celu zrozumienia i wykonania czynności naprawczych i/lub testowych.

    RESPONSIBILITIES

    • Wsparcie techniczne w zakresie napraw i napraw produktów dla przydzielonych zespołów i podzespołów mechanicznych i elektromechanicznych
    • Identyfikacja i naprawa usterek przypisanych produktów poprzez praktyczne zastosowanie nabytych technologii i umiejętności
    • Demontaż, czyszczenie i montaż przypisanych produktó w połączeniu z działaniami renowacyjnymi
    • Generowanie i przygotowanie raportów (testy, dzienniki napraw, dokumentacja napraw, sprzęt testowy)
    • Zgłaszanie powtarzających się problemów jakościowych odpowiednim osobom lub grupom
    • Poszerzanie praktycznej wiedzy na temat całej linii produktów oraz powiązanej diagnostyki i procedur testowych
    • Używanie precyzyjnych przyrządów, takich jak mikrometry, suwmiarki i mierniki otworów do pomiaru części składowych i pomocy w naprawie, renowacji i powiązanych działaniach.

    QUALIFICATIONS

    • Minimum 2-4 lata doświadczenia jako technik napraw w zawodzie technika napraw
    • Dobre umiejętności komunikacyjne
    • Doświadczenie w montażu mechanicznym/elektromechanicznym.

    Z naszej strony oferujemy

    • Umowę o pracę na pełny etat
    • Program szkoleniowy od pierwszego dnia pracy
    • Dostęp do najnowocześniejszych technologii
    • Możliwości rozwoju (ścieżki kariery, rekrutacje wewnętrzne, szkolenia, uczestnictwo w dodatkowych projektach)
    • Atmosferę wsparcia i współpracy w naszych zespołach
    • Ubezpieczenie na życie
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Kartę Multisport
    • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy
    • Dostęp do platformy szkoleniowej - ok. 8000 szkoleń (w tym szkolenia certyfikowane)
    • Program poleceń pracowniczych.