Kutno

    Maintenance Engineer - Kutno, Polska - Randstad

    Randstad
    Randstad Kutno, Polska

    1 tydzień temu

    Randstad background
    W pełnym wymiarze godzin

    Dla jednej z wiodących firm produkujących opakowania z tworzyw sztucznych, szukamy Inżyniera ds. Utrzymania Ruchu. Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji i chcesz się rozwijać, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

    Dołącz do firmy, która posiada łącznie 33 zakłady produkcyjne w 16 różnych krajachoferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • praca stacjonarna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
  • praca w firmie międzynarodowej
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • premie kwartalne zadania
  • przygotowywanie programu konserwacji maszyn zakładu wraz z infrastrukturą
  • koordynowanie realizacji utrzymania ruchu zgodnie z planem produkcji
  • kontrolowanie wydatków na utrzymanie ruchu zgodnie z budżetem
  • sugerowanie usprawnień mających na celu poprawę BHP i zwiększenie wydajności
  • tworzenie i wdrażanie dziennych, tygodniowych i miesięcznych zadań dla zespołu technicznego
  • monitorowanie wydajności zespołu technicznego
  • wdrażanie i monitorowanie kluczowych wskaźników wydajności
  • pomoc w walidacji nowych maszyn, form i produktów, a także nadzorowanie procesów uruchamiania. oczekujemy
  • wykształcenie wyższe technicznie
  • min. 2 lata doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym
  • dobra znajomość mechaniki, pneumatyki, hydrauliki, układów elektrycznych i elektronicznych
  • dobra znajomość zasad i praktyk w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • dobra znajomość programu Excel Mile widziane:
  • znajomość technologii tworzyw sztucznych Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47 ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia
    doświadczenie powyżej 24 miesięcy

  • Randstad Polska Kutno, Polska

    Dla jednej z wiodących firm produkujących opakowania z tworzyw sztucznych, szukamy Inżyniera ds. Utrzymania Ruchu. Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji i chcesz się rozwijać, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. · Dołącz do firmy, która posiada łącznie 33 zakłady ...

  • DCV Technologies centrum, Łódź, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Our client, is a world-leading digital payments network that removes barriers and connects people. · We're urgently seeking a Cassandra Admin/DBA with Cassandra · Remote, Poland / with occasional visits to the office in Warsaw · Salary range up to 1.270 PLN/day + VAT covered · T ...

  • Sopra Steria

    Senior ServiceNow Developer

    Sopra Steria Centrum, Łódź, Polska W pełnym wymiarze godzin

    We are currently looking for Senior ServiceNow Developer to join our Apps Services department in Sopra Steria – Golden Partner of ServiceNow. As a member of an international team, you will be working closely with our foreign client in the telecommunications industry on the develo ...