Poznań

    Regionalny inżynier sprzedaży ds systemów oczyszczania wody i ścieków - Poznań, Polska - Watersystem

    Watersystem
    Watersystem Poznań, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Sprzedaż

    Regionalny inżynier sprzedaży ds. systemów oczyszczania wody i ścieków

    praca w terenie - województwo: wielkopolskie, łódzkie, śląskie, małopolskie, zachodniopomorskie, pomorskie, dolnośląskie, lubelskie

    Twój zakres obowiązków

    • Kreowanie strategii sprzedaży oraz monitorowanie inwestycji na terenie województwa
    • Nawiązywanie kontaktów z biurami projektowymi, firmami instancyjnymi, wykonawczymi i zakładami przemysłowymi
    • Przygotowywanie ofert handlowych
    • Sprzedaż urządzeń, technologii i usług (produkty do uzdatniania wody, podczyszczania ścieków, zagospodarowania wód deszczowych)
    • Realizacja polityki i założonych celów sprzedażowych w regionie
    • Budowanie rynku lokalnego poprzez pozyskiwanie nowych klientów i utrzymanie relacji z istniejącymi
    • Bieżąca analiza rynku i konkurencji
    • Uczestnictwo w targach i szkleniach klientów
    • Szkolenia serwisowe i handlowe u odbiorców

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe, techniczne kierunkowe w zakresie inżynierii chemicznej, inżynierii środowiska lub pokrewnych,
    • Podstawowa znajomość rozwiązań technicznych i materiałowych w branży technologicznej (stacje uzdatnia wody, oczyszczalnie ścieków dla przemysłu
    • Doświadczenie minimum 2 lata w dziale sprzedaży na podobnym stanowisku (preferowana branża uzdatniania wody, podczyszczanie ścieków)
    • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
    • Łatwość nawiązywania nowych kontaktów
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w terenie
    • Konsekwencja i odpowiedzialność wobec realizowanych zadań
    • Dobra organizacja pracy i zarządzanie czasem
    • Prawo jazdy kat.B.
    • Dobra znajomość pakietu MS Office

    Oferujemy

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w stabilnej finansowo firmie
    • interesującą i pełną ciekawych wyzwań pracę
    • współpracę z międzynarodowymi liderami w zakresie najnowszych technologii uzdatniania wody
    • profesjonalne szkolenia z zakresu oferowanych technologii u producentów dystrybuowanych marek
    • pracę w zgranym młodym i dynamicznym zespole
    • atrakcyjny system premiowy

  • Michael Page Poznań, Polska

    Zarządzanie zespołem Kierowników utrzymania ruchu w regionie, · Kompleksowa analiza oraz optymalizacja i standaryzacja procesów napraw awaryjnych i prewencyjnych w zakładach produkcyjnych · Monitorowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych · Wdrażanie strategii utr ...

  • PNIEWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Główny Księgowy

    1 tydzień temu

    PNIEWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pniewy, Polska

    Główny Księgowy / Główna Księgowa Miejsce pracy: Pniewy Twój zakres obowiązków udział w planowaniu budżetu, sporządzaniu i rozliczaniu planów finansowych, · organizacja i nadzór nad ewidencją księgową, podatkową i związaną z nią dokumentacją rozliczeniową, · nadzór nad poprawnośc ...