Wałbrzych

    Specjalista ds. kontrolingu - Wałbrzych, Polska - Moltton

    Moltton
    Moltton Wałbrzych, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 5 dni temu

    MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuję się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

    Specjalista ds. kontrolingu

    Miejsce pracy: Wałbrzych

    Zakres obowiązków:

    • analiza efektywności procesów produkcyjnych,
    • udział w procesie budżetowania oraz prognozowaniu wyników,
    • analiza kosztów pracy oraz zużycia materiału w porównaniu z założonym budżetem,
    • tworzenie i rozwijanie procesów kontrolingowych,
    • kalkulacja kosztów standardowych produktów,
    • udział w przygotowywaniu, raportowaniu oraz analizie miesięcznych wyników,
    • tworzenie raportów.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe,
    • 2-3 lat doświadczenia w obszarze kontrolingu (preferowane w firmie produkcyjnej),
    • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
    • wysoce rozwinięte umiejętności analityczne oraz komunikacyjne,
    • znajomość SAP (mile widziane).

    Nasz Klient oferuje:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie,
    • pracę pełną wyzwań.