Sochaczew

    Pracownik magazynowy z uprawnieniami UDT- Pass k. Blonia - Sochaczew, Polska - JAGA Recruitment Sp. z o.o.

    JAGA Recruitment Sp. z o.o.
    JAGA Recruitment Sp. z o.o. Sochaczew, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 3 dni temu

    JAGA Recruitment Sp. z o.o. (nr 7363) prowadzi rekrutację dla magazynu z artykułami papierowymi

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Magazynier / Operator wózka widłowego (wysoki skład)

    Miejsce pracy: Pass k. Błonia

    Pracownik magazynowy z uprawnieniami UDT- Pass k. Blonia

    Miejsce pracy: Sochaczew

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Pracę w systemie trzech zmian: 6-14/14-22;
    • Wynagrodzenie miesięczne 5000 zł/brutto + do 1000 zł PREMII
    • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę już po 3 miesiącach

    Zadania:

    • Rozładunki/ załadunki towaru;
    • Relokacja produktów w magazynie;
    • Kompletacja z użyciem wózka;
    • Obsługa skanera magazynowego;
    • Zlecone czynności magazynowe.

    Wymagania:

    • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych;
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    • Rzetelne i skrupulatne wykonywanie powierzonych obowiązków;
    • Chęć podjęcia zatrudnienia od zaraz.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.