Office Manager - Grodzisk Mazowiecki, Polska - ISS Facility Services Sp. z o.o.

    ISS Facility Services Sp. z o.o.
    ISS Facility Services Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Administracyjny
    Opis
    Twój zakres obowiązków

    Zarządzanie usługami utrzymania czystości i usługami administracyjnymi

    Zarządzanie kilkuosobowym zespołem

    Organizacja pracy biura oraz dbanie o jego wizerunek i porządek

    Zaopatrzenie biura w artykuły biurowe oraz współpraca z wybranymi dostawcami usług

    Ewidencja faktur w systemie operacyjnym

    Nadzorowanie czynności wynikających z umowy z klientem oraz prac dodatkowych w oparciu o procedury obowiązujące w ISS

    Budowanie relacji z Klientem, wykazywanie inicjatywy w formowaniu satysfakcjonujących rozwiązań dla Klienta

    Promowanie bezpiecznego środowiska pracy

    Nasze wymagania

    Doświadczenie na podobnym stanowisku

    Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

    Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

    Bardzo dobra organizacja pracy

    Samodzielność, inicjatywa oraz wysoka kultura osobista

    Umiejętność pracy w zespole i doskonałe zdolności komunikacyjne

    Bardzo dobra znajomość MS Office

    To oferujemy

    Ambitną rolę dającą możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw

    Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

    Realne możliwości rozwoju i nabywania nowych kompetencji

    Nowoczesne środowisko pracy

    Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących Twoje kwalifikacje