Koordynator projektu z jęz. angielskim - Torun, Polska - EWL

    EWL
    EWL Torun, Polska

    1 tydzień temu

    Co roku ponad 170 milionów ludzi zmienia pracę i kraj zamieszkania. EWL jest w samym sercu tej zmiany, prowadząc kilkadziesiąt tysięcy rekrutacji w skali roku. Działamy w Polsce, Czechach, Rumunii, Niemczech, Holandii i na Litwie, planujemy kolejne ekspansje. Chcemy zrewolucjonizować międzynarodowy rynek pracy i robimy to naprawdę, stosując zaawansowane technologie oraz AI w naszej codziennej pracy. Jesteśmy jedyną firmą na rynku, która nie mówi "kandydat", tylko Klient.

    Dołącz do nas i buduj z nami nowoczesną i odpowiedzialną społecznie rekrutację międzynarodową.

    Oferujemy

    • Konkurencyjne wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego oraz premii.
    • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, platforma kafeteryjna, ubezpieczenie na życie.
    • Budżet szkoleniowy umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji, a także zajęcia z językowa obcego.
    • Możliwość kształtowania procesów i dużą autonomię w pracy.
    • Wspierające środowisko pracy, w którym kładziemy nacisk na work-life-balance.
    • Pracę z doświadczonymi ludźmi, którzy zarówno cenią Twoją wiedzę jak i mogą podzielić się swoją.

    Obowiązki

    • Kontakt z obcokrajowcami w języku angielskim.
    • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami.
    • Koordynacja procesu obsługi osób przylatujących z zagranicy.
    • Pełnienie roli doradczej dla Klientów w zakresie zagadnień związanych z obcokrajowcami.
    • Monitorowanie frekwencji, rozliczanie godzin, praca z systemem.

    Wymagania

    • Znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację Znajomość j. hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem.
    • Doświadczenie w kontakcie z klientami.
    • Mile widziane doświadczenie w kontakcie z osobami obcojęzycznymi
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Umiejętne budowanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami.
    • Obsługa komputera - programy pakietu Office - Word, Excel