Rzeszów

    Koordynatorka / Koordynator Projektu - staż - Rzeszów, Polska - Raytheon Technologies

    Raytheon Technologies
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Unspecified

    Koordynatorka / Koordynator Projektu - staż

    Nie jesteśmy romantykami. Jesteśmy inżynierami.

    Patrzymy w niebo i szukamy przełomowych rozwiązań. To, co tworzymy, napędza świat. Produkujemy precyzyjne części do silników lotniczych. Stanowimy część światowej korporacji Raytheon Technologies i jesteśmy głównym dostawcą światowego lidera w projektowaniu, produkcji i serwisie silników lotniczych koncernu Pratt & Whitney.

    Aplikując na poniższe stanowisko masz szanse dołączyć do zespołu ponad 6 000 pracowników w Polsce

    Twój zakres obowiązków

  • wsparcie kierownika linii w realizacji projektów
  • analiza danych biznesowych
  • testy wdrożeniowe aplikacji
  • przygotowywanie materiałów szkoleniowych, instrukcji
  • przygotowywanie MasterData do aplikacji
  • przygotowywanie materiałów do prezentacji narzędzi w trakcie spotkań
  • wsparcie i analiza problemów w trakcje wdrażania rozwiązań digitalizacyjnych na produkcji
  • Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika, Automatyka i Robotyka, Lotnictwo, Informatyka, Ekonomia
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum: B1
  • zdolność do komunikacji i zadawania pytań
  • umiejętność pracy w zespole
  • myślenie analityczne, dokładność, wnikliwość, odpowiedzialność
  • zaangażowanie i chęci do samorealizacji
  • mile widziana znajomość obsługi programów: Microsoft SQL Server Management Studio, PADS4 Designer, Pakiet office, w szczególności Excel VBA, SQL
  • To oferujemy

  • 6 miesięczny płatny staż
  • indywidualną ścieżkę kariery zbudowaną z uwzględnieniem Twoich oczekiwań
  • profesjonalne wsparcie ze strony specjalistów z różnych obszarów firmy
  • poznanie specyfiki pracy w światowej klasy firmie lotniczej
  • perspektywę dalszej współpracy po zakończeniu stażu
  • bezpieczeństwo – któremu w naszej pracy nadaliśmy najwyższą rangę
  • elastyczne podejście do pracy – wierzymy, że każdy potrafi sam efektywnie zarządzać swoim czasem pracy, dlatego zwracamy większą uwagę na jakość niż szybkość wykonania
  • bycie fair – nasze działania oparte są o kodeks etyczny, który jest dla nas wyznacznikiem standardów i pomaga budować silną kulturę etyczną i uczciwie osiągać cele biznesowe
  • płatne staże będą realizowane w wymiarze 40 godzin tygodniowo, dlatego dedykowane są absolwentom szkół wyższych (do 3 lat po ukończeniu studiów) oraz studentom ostatnich lat studiów

  • 7N

    Data Engineer

    1 dzień temu

    7N -, Rzeszów, Polska W pełnym wymiarze godzin

    O projekcie · Poszukujemy Data Engineera do współpracy z duńską organizacją z branży usług ratownictwa medycznego i pożarnictwa przemysłowego. · Osoba ta dołączy do międzynarodowego, zwinnego zespołu odpowiedzialnego za rozwiązania z obszaru Finance Data Warehouse. · Lokalizacja: ...