Warsaw

    Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Rozwiązań HoReCa Digital - Warsaw, Polska - Makro Polska

    Makro Polska
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis
    Opis oferty pracy

    Twój zakres obowiązków:

    • Aktywna promocja i sprzedaż rozwiązań cyfrowych z naszego portfolio (strony internetowe dla gastronomii, narzędzie do rezerwacji stolików i narzędzie do zamawiania online) wszystkim zainteresowanym firmom HoReCa na wyznaczonym obszarze.
    • Poszukiwanie na rynku dodatkowych możliwości generowania leadów i poprawy wyników sprzedaży.
    • Wsparcie rozwoju i realizacji różnych szkoleń sprzedażowych dla innych jednostek sprzedażowych w firmie, w tym szkolenia z pitchingu sprzedażowego dla Przedstawicieli Handlowych HoReCa oraz Kierowników Sił Sprzedaży.
    • Wsparcie obecnych klientów w korzystaniu z cyfrowych produktów, celem poprawy ich widoczności w sieci oraz usprawnienia kanałów sprzedażowych dla klientów B2C.
    • Zbieranie opinii i spostrzeżeń od klientów i z rynku celem poprawy strategii sprzedażowej i rozwoju produktu.
    Kwalifikacje

    Nasze oczekiwania:

    • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży rozwiązań B2B.
    • Komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim.
    • Jesteś osobą zorganizowaną i niezależną.
    • Świetnie pracujesz w dynamicznych zespołach i masz doświadczenie w szkoleniach innych osób.
    • Interesujesz się cyfryzacją i gastronomią oraz jesteś otwarty na ciągłą naukę i rozwój zawodowy.
    • Gotowość na wyjazdy służbowe w celu wspierania klientów i innych przedstawicieli handlowych.
    Dodatkowe informacje

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku jednej z czołowych, globalnych firm handlowych (Metro Group), współpracę z ludźmi na różnych szczeblach, w różnych kulturach.
    • Dużą samodzielność w realizacji zadań, możliwość organizacji pracy własnej, realny wpływ na osiągane wyniki i nieformalną atmosferę pracy.
    • Przyjazną i nieformalną atmosferę pracy.
    • Atrakcyjny pakiet benefitów zniżki na zakupy w MAKRO, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie kart sportowo-rekreacyjnych, dofinansowanie do posiłków).
    • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop).
    • Możliwości rozwoju i budowania ścieżki kariery w różnych obszarach związanych z działalnością sieci handlowej.

  • METRO/MAKRO Warsaw, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Opis firmy · Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie w globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe 21 milionom naszych klientów w 25 krajach na całym ...

  • JT International S.A. Warszawa, Polska

    JTI Polska jest częścią grupy Japan Tobacco International. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 46 tys. osób i mamy w swoim portfolio jedne z najbardziej znanych marek, w tym Winston, Camel, LD i Logic. W Polsce zatrudniamy ponad 3 500 pracowników i od początku dz ...