Praca MOBILNY TECHNIK SERWISU mechanik wózki widłowe samochód służbowy - Wrocław, Polska - Jungheinrich Polska Sp. z o.o.

    Jungheinrich Polska Sp. z o.o.
    Jungheinrich Polska Sp. z o.o. Wrocław, Polska

    Znalezione w: beBee S2 PL - 1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Twój zakres obowiązków:

  • Samodzielną naprawa i konserwacja wózków widłowych u Klienta.
  • Współpraca w grupie Techników Serwisu oraz Konsultantów Technicznych (uzyskasz wsparcie techniczno-merytoryczne w trudnych naprawach). Nasze wymagania:
  • Zainteresowanie techniką lub mechaniką.
  • Znajomość podstaw elektrotechniki i mechaniki.
  • Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane elektrotechniczne.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  • Odpowiedzialność, samodzielność.
  • Otwartość w kontaktach z Klientem, także w obszarze doradzania wyposażenia wózków.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziane - Praktyka w zawodzie mechanika, elektromechanika lub automatyka.

    To oferujemy:

  • Pierwsza umowa o pracę na czas określony (12 mscy), następną umowę na czas nieokreślony.
  • Szkolenia wprowadzające oraz szkolenie UDT (obsługa oraz konserwacja wózków widłowych, SEP do 1kV, GAZ).
  • Samochód serwisanta z możliwością użytkowania w celach prywatnych, kilka kompletów odzieży roboczej, opieka medyczną, dostęp do obiektów sportowych i siłowni, kin, teatrów, fundusz świadczeń socjalnych
  • Możliwość awansowania po zdobyciu doświadczenia.
  • Bezpieczeństwo pracy Serwisanta.
  • Wynagrodzenie stałe i premię zależną od wyników (przejrzysty system wynagradzania).
  • Pracę w przyjaznym i otwartym zespole pasjonatów techniki.