Kierownik zakładu produkcyjnego - Gorlice, Polska - EWL Solutions PSA

    EWL Solutions PSA
    EWL Solutions PSA Gorlice, Polska

    2 tygodnie temu

    W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych oraz outsourcing we wszystkich sektorach biznesowych.

    Kierownik Zakładu Produkcyjnego

    Zakres obowiązków:

    • zarządzanie oraz planowanie pracą zespołu,
    • nadzór nad realizacją planu produkcyjnego,
    • kontrola prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego,
    • tworzenie i przedstawianie raportów, sprawozdań oraz statystyk,
    • troska o przestrzeganie przepisów BHP, Ppoż. oraz higieny maszyn produkcyjnych,
    • dążenie do poprawy poziomu efektywności, terminowości i jakości pracy,
    • codzienna współpraca z przedstawicielami innych działów w celu tworzenia planów. produkcyjnych

    Kompetencje zawodowe

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • umiejętność zarządzania zespołem na produkcji,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
    • mile widziana znajomość programu Comarch,
    • znajomość technik i procesów produkcji,
    • gotowość do pracy w systemie III zmianowym,
    • zdolności analityczne w zakresie planowania i umiejętność organizacji pracy,
    • znajomość zagadnień: 5S, 5Why, 3R, GMP, GHP oraz HACCAP – będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • możliwości rozwoju w strukturach firmy,
    • wynagrodzenie podstawowe i system premiowy,
    • ubezpieczenie grupowe,
    • samochód służbowy.