Wrocław

    doradca sportowy w decathlon - Wrocław, Polska - Grupa Absolvent

    Grupa Absolvent

    Dla naszego klienta, firmy Decathlon szukamy osoby na stanowisko Doradca sportowy:

    Już dziś szukamy kolejnych pasjonatów sportu, którzy chętnie będą dzielić się swoją pasją i wiedzą z innymi.

    Twój zakres obowiązków:

    • dzielenie się swoją sportową pasją i pomaganie Klientom w doborze odpowiednich produktów,
    • podejmowanie decyzji handlowych w ramach swojej odpowiedzialności,
    • priorytetyzowanie zadań zgodnie z potrzebami biznesowymi,
    • dbanie o dostępność i ekspozycję towaru,
    • rozwijanie się dzięki szkoleniom oraz (jeśli chcesz) dodatkowym odpowiedzialnościom.

    Jeżeli zatem:

    • sport jest Twoją pasją, którą lubisz się dzielić z innymi,
    • cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy,
    • lubisz rozmawiać z ludźmi i chcesz pracować blisko Klientów,
    • jesteś osobą energiczną i odpowiedzialną,
    • chcesz zdobyć lub wykorzystać swoje dotychczasowe doświadczenie,
    • interesuje Ciebie rozwój w kierunku Managera Zespołu lub Lidera Sklepu – mile widziane,
    • ... to czekamy właśnie na Ciebie

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na pół etatu, 3⁄4 etatu lub cały etat,
    • pracę w firmie, która została wybrana przez magazyn Forbes najlepszym pracodawcą w Polsce,
    • elastyczny grafik dostosowany do zajęć na uczelni, treningów i innych aktywności sportowych,
    • premię miesięczną oraz sharing (czyli coroczne dzielenie zyskiem wypracowanym przez firmę),
    • prywatną opiekę medyczną,
    • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
    • szereg szkoleń ułatwiających wdrożenie się do pracy,
    • wspólne uprawianie sportu i treningi,
    • wyjątkową, sportową atmosferę pracy.

    Chcesz dołączyć do firmy, która przez magazyn Forbes została wybrana Najlepszym Pracodawcą w Polsce w 2022?

    Jesteś gotów/gotowa, aby dołączyć do naszego zespołu?

  • Decathlon sp. z o.o. Bielany Wroclawskie, Polska

    Serwisant - Doradca Sportowy Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski) Twój zakres obowiązków naprawianie, konserwowanie oraz regulowanie sprzętu rowerowego oraz narciarskiego, · dzielenie się swoją sportową pasją i pomaganie Klientom w doborze odpowiednich produktów, ...