Osie

    Projektant ds. Dokumentacji Budowlanej - Osie, Polska - STRIVE Sp. z o.o.

    STRIVE Sp. z o.o.
    STRIVE Sp. z o.o. Osie, Polska

    5 godzin temu

    Dla naszego Klienta, polskiej firmy zarządzającej obiektami handlowymi i nieruchomościami, poszukujemy Projektanta ds. Dokumentacji Budowlanej.

    Obowiązki:

    • przygotowanie koncepcji projektowej, zagospodarowania przestrzennego, projektów budowlanych i architektonicznych zgodnie ze standardami
    • dostosowywanie wzorcowych projektów do indywidualnych potrzeb
    • współpraca z Działem Realizacji Inwestycji, Biurami Projektowymi, organami Administracji Publicznej i osobami odpowiedzialnymi za komercjalizację obiektów
    • współpraca w realizacji projektu polegająca na wszelkiego rodzaju przeliczeniach, kosztorysowaniu
    • koordynowanie działań oraz raportów środowiskowych prowadzących do uzyskania prawomocnej decyzji o pozwolenie na budowę i decyzji o warunkach zabudowy (decyzje wodnoprawne, projekty zjazdów z dróg krajowych, wojewódzkich, powiatowych)
    • audyty projektów budowlanych, inwentaryzacja istniejących obiektów
    • udział w procesie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego
    • udział w przygotowaniach wszelkich prezentacji graficznych, logotypów, folderów itp.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (architektura, budowlane)
    • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w branży retail
    • znajomość programów projektowych typu CAD , SKETCHUP. COREL DRAW
    • kreatywność oraz inicjatywa w działaniu
    • skrupulatność, dokładność, dobra organizacja pracy
    • chęć doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania wiedzy przy wsparciu ekspertów
    • dyspozycyjność do pracy w trybie stacjonarnym

    Nasz Klient oferuje:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B
    • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych
    • prywatną opiekę medyczną
    • możliwości rozwoju zawodowego
    • ciekawe i pełne wyzwań środowisko pracy

  • Dekpol Budownictwo

    Inżynier Budowy

    5 dni temu

    Dekpol Budownictwo Starogard Gdański, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Inżynier Budowy Miejsce pracy: Starogard Gdański Twój zakres obowiązków praca na terenie całego województwa codzienna kontrola jakości i terminowości wykonania robót na powierzonym odcinku robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram wsparcie i bez ...

  • Dekpol S.A. Pinczyn, Polska

    Betpref Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości prefabrykatów betonowych oraz lekkich i ciężkich konstrukcji stalowych. Ugruntowana pozycja na rynku oraz szeroka wiedza pracowników umożliwiają spółce podjęcie wyzwań, jakimi są najbardziej skomplikowane procesy bu ...