Ślusarz Narzędziowy Formy Wtryskowe - Zabrze, Polska - Moltton

    Moltton
    Moltton Zabrze, Polska

    2 tygodnie temu

    MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuję się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

    Ślusarz Narzędziowy Formy Wtryskowe

    Miejsce pracy: Zabrze

    Zakres obowiązków:

    • przeprowadzanie bieżących napraw, konserwacji i zapewnienie ciągłości dostępności form wtryskowych
    • wykonywanie prac przewidzianych w instrukcjach przeglądów i konserwacji form wtryskowych
    • kontrola i naprawa oprzyrządowania pomocniczego form
    • przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP, przeciwpożarowych oraz procedur obowiązujących w firmie

    Wymagania:

    • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
    • doświadczenie w pracach ślusarskich przy formach wtryskowych
    • kreatywności i samodzielności w rozwiązywaniu problemów.
    • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym
    • znajomość metod obróbki skrawaniem oraz podstawowe umiejętności obsługi tokarka, frezarka, wiertarka - (CNC do przyuczenia)
    • umiejętność czytania rysunków i posługiwania się narzędziami pomiarowymi

    Nasz Klient oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej
    • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Pakiet dodatków pozapłacowych