Pracownik działu handlowego elektroniki - Polska - ELTRON Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

    ELTRON Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
    ELTRON Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. Polska

    2 tygodnie temu

    Opis

    Pracownik działu handlowego elektroniki

    Twój zakres obowiązków

    • bieżąca obsługa zapytań, przygotowywanie ofert, kontrola przebiegu realizacji zamówień, opracowywanie reklamacji
    • utrzymywanie kontaktu z klientami i dostawcami
    • obsługa istniejącej bazy klientów
    • współpraca z Inżynierami sprzedaży i pracownikami terenowymi

    Nasze wymagania

    • wykształcenie min. średnie (techniczne-elektronika)
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • znajomość programów MS Office
    • prawo jazdy kategorii B
    • cechy osobowościowe: komunikatywność, dobra organizacja pracy, chęć zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

    To oferujemy

    • pakiet medyczny dodatkowe benefity (karta Multisport, opieka medyczna)
    • bezpłatny parking
    • dostęp do wiedzy i szkoleń - możliwość rozwoju kompetencji
    • wyjazdy integracyjne
    • praca z klientami zagranicznymi
    • niezbędne narzędzia do pracy
    • rabaty na produkty firmy (pracodawcy)
    • kultura niekorporacyjna
    • dopłaty do wypoczynku wakacyjnego

    Oferty z dopiskiem " Pracownik działu handlowego elektroniki " proszę kierować na adres:

    Eltron, Brodzka 10 B

    54-103 Wrocław

    Telefon:

    E-mail: Aplikuj