Spedytor Międzynarodowy

    Spedytor Międzynarodowy - Myszków, Polska - Wolfino Logistics sp. z o.o.

    Wolfino Logistics sp. z o.o.
    Wolfino Logistics sp. z o.o. Myszków, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Transport / Logistyka
    Opis

    Twój zakres obowiązków:

    • Aktywne poszukiwanie kontrahentów
    • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
    • Stała komunikacja i negocjacje z kontrahentami
    • Planowanie i koordynacja transportu
    • Obsługa klientów
    • Przygotowywanie wycen transportowych
    • Dbanie o najwyższą jakość usług transportowych i spedycyjnych

    Nasze wymagania:

    • Doświadczenie w spedycji - mile widziane :)
    • Znajomość min. jednego języka obcego w stopniu komunikatywnym
    • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
    • Umiejętność budowania trwałych relacji z kontrahentami
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Umiejętność tworzenia wycen transportowych i planowania transportu
    • Wysoka kultura osobista
    • Aktywność i zaangażowanie w działaniu

    To oferujemy:

    • Podstawę + premię uzależnioną od wyników
    • Pracę w młodej firmie nastawionej na rozwój
    • Pracę w trybie hybrydowym (po okresie wdrożenia)
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B
    • Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

    Praca w miejscowości MYSZKÓW.