Spedytor międzynarodowy
Malawa

    Spedytor Międzynarodowy - Malawa, Polska - DSV

    DSV
    DSV Malawa, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 5 dni temu

    DSV background
    Opis

    Time Type:

    Full Time

    TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    · Organizowanie poszczególnych etapów usługi spedycyjno-przewozowej

    · Współpraca z klientami, partnerami, podwykonawcami i innymi komórkami organizacyjnymi

    · Zapewnienie wysokiej jakości usług oferowanych Klientom

    · Współpraca z Partnerami DSV na terenie Europy

    · Realizacja założeń budżetowych i jakościowych

    · Dbanie o poprawność danych w systemie oraz dokumentacji operacyjnej

    NASZE WYMAGANIA

    · Doświadczenie w obsłudze projektów i zleceń spedycyjnych

    · Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku spedycyjnego

    · Dobra znajomość j. angielskiego

    · Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów

    · Umiejętność pracy w dynamicznym i nieprzewidywalnym otoczeniu

    · Nastawienie na osiąganie wyników i ciągłe doskonalenie

    · Motywacja do zapewnienia doskonałej obsługi naszym Klientom

    · Umiejętność efektywnej współpracy z innymi

    TO OFERUJEMY

    · Umowa o pracę

    · Kompleksowy program wdrożeniowy

    · Katalog szkoleń wewnętrznych

    · Możliwość wdrażania nowych pomysłów

    · Dofinansowanie zajęć sportowych

    · Prywatna opieka medyczna

    · Ubezpieczenie na życie

    · Dofinansowanie nauki angielskiego

    · System premiowy

    · Dofinansowanie świąteczne

    · Program poleceń pracowniczyc

    DSV – Global transport and logistics

  • OMEGA PILZNO

    Znalezione w: Talent PL Premium - 6 dni temu

    OMEGA PILZNO Rzeszów, Polska

    O nas · OMEGA Pilzno, to jeden z największych operatorów logistycznych w Polsce. Stale się rozwijamy i powiększamy nasz zespół. Wyróżnia nas to, że: pracujemy z pasją, dbamy o rozwój, wspólnie osiągamy cele, gwarantujemy stabilną pracę i transparentne warunki zatrudnienia, nie ma ...