Miejsca pracy

    Elektronik - ul. Przejazdowa , Pruszków, Polska - Impact

    Impact
    Impact ul. Przejazdowa , Pruszków, Polska

    2 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Inżynieria / Architektura

    IMPACT Clean Power Technology S.A. to miejsce dla osób, które lubią poszukiwać innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie przechowywania i zarządzania energią. W IMPACT angażujemy się w projekty, które mają realny wpływ na świat, ponieważ jesteśmy kreatywni i oryginalni.

    Jeśli interesuje Cię praca w zespole, który konsekwentnie zmniejsza emisję CO2, wspiera odnawialne źródła energii i rozwija gospodarkę bezemisyjną, to dobrze trafiłeś.

    Twój zakres obowiązków:

    • projektowanie modułów elektronicznych w systemach bateryjnych,
    • przygotowywanie dokumentacji technicznej, instrukcji i testów,
    • uruchamianie, badanie i rozwój produktów,
    • współpraca z innymi grupami kompetencyjnymi,
    • wsparcie produkcji związane z obwodami elektronicznymi,
    • analiza wymagań klientów i poszukiwanie rozwiązań,
    • opracowywanie programów testów i analiza wyników,
    • śledzenie rynku i rozwój bazy danych komponentów.

    Nasze wymagania:

    • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • wykształcenie wyższe techniczne z zakresu elektroniki, elektrotechniki, mechatroniki,
    • znajomość elektroniki cyfrowej i analogowej,
    • umiejętność pracy z dokumentacją układów elektronicznych,
    • znajomość Altium Designer i narzędzi do symulacji układów elektronicznych,
    • umiejętność posługiwania się aparaturą pomiarową,
    • podstawowa wiedza z programowania mikrokontrolerów,
    • znajomość języka angielskiego.

    Mile widziane:

    • wiedza z zakresu elektromagnetyczności,
    • umiejętność montażu ręcznego i modyfikacji obwodów,
    • znajomość rynku komponentów elektronicznych,
    • znajomość zarządzania systemami bateryjnymi,
    • znajomość elektroniki dla przemysłu automotive.

    Oferujemy:

    • pracę w wiodącej firmie elektromobilności,
    • możliwość pracy zdalnej jeden dzień w tygodniu,
    • dofinansowanie do karty Multisport,
    • prywatna opieka medyczna w Medicover,
    • dofinansowanie szkoleń i kursów,
    • program rekomendacji pracowników,
    • dofinansowanie wypoczynku i kolonii dla dzieci,
    • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli,
    • spotkania integracyjne,
    • dofinansowanie ważnych momentów w życiu,
    • grupy sportowe piłki nożnej, kolarstwa, wioślarstwa, biegania,
    • swobodną atmosferę pracy,
    • owoce i kawę w kuchni,
    • pracę hybrydową - 4 dni w miesiącu zdalnie.