Kielce

    Inżynier ds. inwestycji energetycznych - Kielce, Polska - BERGMAN ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

    Obecnie poszukujemy doświadczonego kandydata /-tki dla naszego klienta – ugruntowanej i stabilnej firmy z branży elektroenergetyki.

    Zadania:

    • Rozwój podległego rynku w zakresie wsparcia inwestycji energetycznych
    • Nawiązywanie i rozwój współpracy z inwestorami, biurami projektowymi i inżynierskimi
    • Wyszukiwanie i monitorowanie planów inwestycji na podległym terenie
    • Opracowywanie ofert handlowych
    • Przygotowywanie prezentacji dotyczących rozwiązań i produktów
    • Wsparcie w zakresie realizacji inwestycji
    • Reprezentowanie firmy na targach, konferencjach i innych wydarzeniach branżowych

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe (elektryka, elektrotechnika, energetyka, odnawialne źródła energii lub pokrewne)
    • 2-letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży, rozwoju rynku lub prowadzenia procesów inwestycyjnych w sektorze energetycznym
    • Znajomość branży energetyki konwencjonalnej i / lub odnawialnej
    • Praktyczna znajomość przepisów prawa energetycznego oraz wymogów OSD
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
    • Samodzielność, zaangażowanie w powierzone zadania
    • Aktywne prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych na terenie wschodniej i centralnej Polski
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

    Nasz Klient oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub kontraktu B2B
    • Wynagrodzenie oraz system premiowy
    • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy do użytku prywatnego
    • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, szkolenia zawodowe oraz językowe, program poleceń pracowniczych
    • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach spółki

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.