Olsztyn

    Specjalista ds. Rolnictwa Precyzyjnego - Warmian-Masurian Voivodeship, Polska - FRICKE Maszyny Rolnicze Sp. z o.o.

    FRICKE Maszyny Rolnicze Sp. z o.o.
    FRICKE Maszyny Rolnicze Sp. z o.o. Warmian-Masurian Voivodeship, Polska

    4 dni temu

    Opis
    Specjalista ds. Rolnictwa Precyzyjnego

    FRICKE Maszyny Rolnicze Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer marki John Deere i innych wiodących producentów maszyn rolniczych poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Rolnictwa Precyzyjnego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listów motywacyjnych w formie elektronicznej na adres:

    Umowa: Umowa o pracęEtat: Pełny etatMiejsce pracy: Województwo Warmińsko-Mazurskie, Mazowieckie, Podlaskie, LubelskieWymagania:
    • znajomość branży rolniczej,
    • wykształcenie min. średnie o profilu technicznym,
    • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
    • chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,
    • prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych wyjazdów
    Zakres obowiązków:
    • obsługa systemów telemetrycznych JDLink i Operation Center,
    • bieżący kontakt z klientami oraz uruchamianie systemów rolnictwa precyzyjnego,
    • profesjonalna prezentacja systemów na spotkaniach, wystawach i targach branżowych
    • budowanie pozytywnych relacji z klientem,
    • raportowanie wyników pracy.
    Oferujemy:
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • pracę pełną wyzwań w ambitnym i dynamicznym zespole,
    • atrakcyjny system wynagrodzeń,
    • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon
    • szkolenia i kursy w ramach pełnionych obowiązków.