Chorzów

    Pielęgniarka Hemodynamiczna - Chorzów, Polska - Scanmed Group

    Scanmed Group
    Scanmed Group Chorzów, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 2 dni temu

    Opis

    Pielęgniarka Hemodynamiczna

    Klient Natalia Kwaśnik Miejsce pracy Centrum Kardiologii w Chorzowie przy Strzelców Bytomskich 11, Region Chorzów (śląskie) Opis oferty

    Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej,
    specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi trzy wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie, Rudolfa Weigla w Blachowni, Ars Medical w Pile, oraz centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych oraz 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

    Zakres obowiązków
  • sprawowanie opieki pielęgnacyjnej nad Pacjentem przebywającym na oddziale
  • samodzielne udzielanie, w określonym zakresie, świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych, rehabilitacyjnych oraz z zakresu promocji zdrowia
  • asystowanie podczas zabiegów w pracowni hemodynamicznej i elektrofizjologicznej
  • właściwa i efektywna gospodarka lekami i materiałami medycznymi
  • prowadzenie dokumentacji indywidualnej i zbiorczej
  • ścisła współpraca z lekarzami oraz technikami pracującymi na oddziale
  • Poszukiwane kompetencje
  • aktualne prawo wykonywania zawodu Pielęgniarki
  • doświadczenie w pracy na oddziale zabiegowym będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem
  • zorientowanie na potrzeby Pacjenta
  • gotowość do pracy zmianowej
  • Oferujemy
  • indywidualnie dopasowaną formę i warunki zatrudnieni
  • 12-godzinny system pracy
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych w doświadczonym zespole
  • przyjazną atmosferę w zespole