Technik Automatyk w dziale Techniki Pomiarowej, Jawor - Leadec

    Leadec
    Leadec Jawor, Polska

    1 tydzień temu

    Opis

    Zakres obowiązków:

  • modernizacja maszyn i wprowadzanie usprawnień w procesie produkcyjnym
  • programowanie i przyuczanie robotów przemysłowych
  • uruchamianie układów sterowania nowych i modernizowanych maszyn
  • analiza programów i diagnostyka układów sterowania PLC i robotów
  • proste prace elektryczne i montażowe
  • Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • miejsce wykonywania pracy: Jawor, ul. Gottlieba Daimlera 5
  • nagrodę miesięczną w wysokości 510 zł brutto
  • dodatek za system w wysokości 800 zł brutto
  • premie regulaminowe 2600 zł rocznie, wypłacane kwartalnie
  • 100% finansowanie szkoleń i kursów technicznych
  • pakiet relokacyjnych w przypadku przeprowadzki powyżej 80 km
  • dostęp do stołówki pracowniczej
  • nagrodę pieniężną za polecenia pracownicze
  • program mentoringowy- dzięki niemu zostaniesz szybciej wdrożony na stanowisko pracy
  • Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne (automatyk, robotyk, elektryk, mechatronik, elektronik lub informatyk)
  • znajomość podstaw elektrotechniki oraz programowania robotów przemysłowych
  • wiedza na temat przemysłowych systemów sterowania, systemów napędowych i wizyjnych oraz sensoryki i urządzeń wykonawczych w automotive
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu
  • Mile widziane:

  • znajomość programowania robotów KUKA
  • uprawnienia SEP do 1 KV
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Aplikuj lub skontaktuj się z nami.