Ujazd

    Mechatronics Specialist - Ujazd, Polska - Dunapack Packaging

    Dunapack Packaging
    Dunapack Packaging Ujazd, Polska

    4 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Mechatronics Specialist

    Dunapack Packaging jest członkiem austriackiej Grupy Prinzhorn i specjalizuje się w tworzeniu opakowań z tektury falistej, wykonywanych na wysokim poziomie jakości z wykorzystaniem makulatury. Zatrudniając 5500 pracowników w 11 krajach i 24 zakładach, Dunapack Packaging jest regionalnym liderem rynku w Europie Środkowej i Wschodniej, spełniającym najwyższe wymagania Klientów w zakresie opakowań i dostarczającym innowacyjne i konkurencyjne rozwiązania opakowaniowe.

    Dzięki nowoczesnemu podejściu, długiej tradycji i jasnemu celowi na przyszłość, aby podwoić swoją wielkość do 2030 r., Prinzhorn Group reprezentuje zrównoważony rozwój, niezawodność i pasję jako podstawowe Wartości.

    Elektromechanik

    Opis stanowiska :

    Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych poprzez: bieżącą konserwację oraz naprawę maszyn i urządzeń, prawidłowe prowadzenie oraz rozliczanie stanów magazynowych narzędzi/materiałów remontowych i konserwacyjnych, wsparcie Operatorów przy regulacjach maszyn, dbałość o kompletną dokumentację techniczną oraz udział w projektach inwestycyjnych i optymalizacyjnych w obszarze Utrzymania Ruchu.

    Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe o kierunku elektrycznym/ mechanicznym),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu,
  • Uprawnienia energetyczne (SEP 1 kV),
  • Mile widziana znajomość obsługi i programowania sterowników,
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, środowisko Windows),
  • Dobra organizacja pracy, sumienność i umiejętność efektywnej pracy w zespole,
  • Zaangażowanie i motywacja do podnoszenia własnych kompetencji,
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.
  • Oferujemy:

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w ciekawych projektach
  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny),
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy.
  • Check out more on our Date: 8 May 2024 Division: Packaging Company: Eurobox Polska Sp. z o.o. Location:

    Ujazd, PL,

    Job category: Operations Level of Experience: Mid-Career Required travel: 0 - 20% Employment type: Full-time