Gliwice

    Lider obiektu - Gliwice, Polska - STRABAG PFS

    STRABAG PFS
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Aufgaben

  • prace związane z utrzymaniem ruchu urządzeń na obiekcie (nadzór nad przeglądami instalacji, wykonywanie testów pompowni p.poż. oraz drobne naprawy urządzeń i instalacji: grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych, wodno-kanalizacyjnych oraz elektrycznych na zasadzie ,,złotej rączki'')
  • analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych; zgłaszanie nieprawidłowości
  • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji, zlecanie usuwania awarii
  • współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych
  • tworzenie grafików pracy
  • koordynowanie prac techników
  • współpraca z właścicielem obiektu
  • Qualifikationen

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie zawodowe przy obsłudze technicznej obiektu
  • umiejętność diagnozowania usterek i awarii urządzeń
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP Gr1,2,: E powyżej 1 kV;
  • prawo jazdy kat.B – mile widziane
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Wir bieten

    •stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji
    •opiekę zdrowotną, ubezpieczenie, szkolenia, karta Multisport
    •ciekawą, pełną wyzwań pracę