Praktykant/ka w Dziale Produkcji - Kargowa, Polska - Nestlé

    Nestlé
    Nestlé Kargowa, Polska

    2 tygodnie temu

    Nestle background
    Opis

    Nestlé Polska Oddział w Kargowej
    poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

    PRAKTYKANT/KA W DZIALE PRODUKCJI

    Twój zakres obowiązków

  • Udział w codziennych zadań i projektach prowadzonych w Dziale Produkcji
  • Optymalizacja procesów czyszczenia linii produkcyjnej (weryfikacja obecnych standardów oraz optymalizacja procesów)
  • Optymalizacja procesu przezbrojeń
  • Współpraca z działami pomocniczymi ( Działem Zapewnienia Jakości, Dział Techniczny)
  • Nasze wymagania

  • Studenci od II roku studiów i absolwenci do 2 lat po ukończeniu studiów (preferowane kierunki: Zarzadzanie i inżynieria produkcji, Zarządzanie produkcją itp.)
  • Chęć do rozwoju i uczenia się
  • Gotowość do aktywnej współpracy z innymi
  • Rozwinięte zdolności analityczne
  • Inicjatywa i proaktywność
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office
  • To oferujemy

    3-miesięczną płatną praktykę rozpoczynającą się 1 lipca 2024

  • Realizację samodzielnych, odpowiedzialnych projektów i zadań
  • Możliwość zbudowania swojej kariery zawodowej w dynamicznym środowisku biznesowym pod okiem dedykowanego opiekuna
  • Współpraca z profesjonalnym i otwartym zespołem
  • Liczne atrakcje i inspirujące spotkania (integracja, szkolenia, wyjazdy służbowe)
  • Szczegółowych informacji udziela Dział Personalny (tel

    Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami