Junior Graphic Designer - Warsaw, Polska - Colliers

    Colliers
    Colliers Warsaw, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Pełny etat
    Opis

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie działu w kwestiach organizacyjno – administracyjnych dla zespołów
  • Projektowanie materiałów marketingowych, dla działu Marketingu oraz dla działów biznesowych w segmencie nieruchomości
  • Tworzenie materiałów zgodnych z zasadami projektowania w brandzie Colliers, ale również w brandzie innych klientów
  • Wsparcie w tworzeniu prezentacji i ofert przetargowych (Powerpoint, Keynote, etc.)
  • Projektowanie materiałów na Social Media (LinkedIn, FB, Insta): banery, gify, karuzele, animacje, relacje
  • Projektowanie materiałów online: banery do mailingów, strony landing page, mailingi
  • Projektowanie broszur, ulotek, logo, systemów identyfikacji wizualnej, praca z rzutami architektonicznymi
  • Retuszowanie zdjęć z wew. bazy
  • Nasze wymagania:

  • Biegła znajomość narzędzi Adobe m.in. Adobe In Design, Photoshop i Illustrator
  • Znajomość programów: PowerPoint, Keynote
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość trendów graficznych
  • Umiejętność korzystania z brandbooka i stosowania się do zasad projektowych marki
  • Zrozumienie projektu i dbałość o szczegóły
  • Umiejętność pracy w środowisku Windows
  • Biegłą znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane:

  • Posiadasz doświadczenie w pracy z Adobe After Effects lub Premiere Pro lub chęć nauki
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z grafiką 3D lub chęć nauki
  • Posiadasz doświadczenie w przygotowaniu materiałów do druku lub chcesz się tego nauczyć
  • Interesujesz się animacją/wideo i chcesz się rozwijać w tym kierunku
  • To oferujemy:

  • Pracę w firmie z tytułami: Najlepszy Pracodawca 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2019, 2020, 2021, 2022 i 2023
  • Elastyczność i hybrydowy model pracy (praca głównie w z możliwością pracy home office)
  • Program szkoleń wewnętrznych
  • Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, pakiet kafeteryjny (w tym m.in. karta Multisport), dodatkowe dni wolne dla rodziców (6 dni rocznie) oraz inne
  • Realną możliwość rozwoju i współpracę z najlepszymi specjalistami z branży
  • Miłą atmosferę pracy
  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Dodatkowe informacje