Service Desk Analyst - Kraków, Polska - Cloud Recruitment

    Cloud Recruitment

    Poszukujemy osoby na stanowisko Service Desk Analyst / System Administrator dla naszego klienta, który jest największą na świecie organizacją w pełni zintegrowanych ośrodków badań klinicznych, dysponując ponad 90 lokalizacjami i 220 badaczami. Firma współpracuje z przedsiębiorstwami farmaceutycznymi i biotechnologicznymi w zakresie badań nad nowymi lekami, urządzeniami medycznymi, diagnostyką i produktami łączonymi, które mogą poprawić zdrowie i samopoczucie ludzi.

    Obowiązki:

    • Administrowanie kontami back-end, zarządzaniu urządzeniami mobilnymi, obsłudze Active Directory oraz patchowaniu i zapewnianiu zgodności systemu operacyjnego.
    • Wsparcie przy wdrażaniu i wyłączaniu użytkowników klienckich.
    • Monitorowanie statusu eskalacji zgłoszeń do wsparcia poziomu 2, klientów i innych dostawców.
    • Zapewnienie analizy przyczyn źródłowych i środków zaradczych.
    • Świadczenie usług w zakresie client packaging przez klientów.
    • Wspieranie klientów w zakresie śledzenia licencji korporacyjnych.
    • Odbieranie połączeń przychodzących i zgłoszeń, rozwiązywanie problemów i dostarczanie rozwiązań obsługiwanym użytkownikom w ramach zakontraktowanego zakresu wsparcia dla każdego klienta. Dokumentowanie wszystkich informacji o sprawie w systemie tiketowym.
    • Postępowanie zgodnie z użytkownikami, których problemy nie zostały zamknięte przy pierwszym kontakcie, co może obejmować dodatkową komunikację z użytkownikiem, menedżerem lub innymi obszarami wsparcia w zespole; tj. Hardware Liaison, Technical Liaison, etc itp.
    • Wykonywanie funkcji wsparcia administracyjnego:
      - Dokumentowanie wszystkich informacji o sprawie i aktualizowanie ich w miarę dostępności informacji.
      - Identyfikowanie i dokumentowanie technik/kroków rozwiązywania problemów
      - Wypełnianie miesięcznych planów wyznaczania celów
      - Pomoc w kontroli jakości i/lub dystrybucji baz danych klientów lub oprogramowania, w razie potrzeby.
      - Odpowiadanie na różne prośby i badania od personelu wewnętrznego zgodnie z poleceniami kierownika.
      - Udział w szkoleniach związanych z pracą.

    Szczegóły dotyczące administrowanie systemami:

    Wsparcie oprogramowania do zarządzania systemem Kaseya:

    Bieżąca administracja środowiskiem Kaseya.
    - Konfigurowanie i wdrażanie aplikacji pakietowych w Kaseya.
    - Regularna dystrybucja poprawek za pośrednictwem Kaseya, zapewniająca aktualność. poprawek systemów operacyjnych i sygnatur antywirusowych na wszystkich stacjach. roboczych.
    - Opracowywanie i obsługa skryptów, procesów i narzędzi automatyzacji.
    - Monitorowanie wydań dotyczących bezpieczeństwa informacji.
    - Dostarczanie raportów dotyczących inwentaryzacji (sprzętu i oprogramowania) oraz poprawek.

    Administracja AirWatch MDM:

    Bieżąca administracja rozwiązaniem AirWatch MDM obejmująca następujące czynności:
    - Rejestracja urządzeń.
    - Usługi lokalizacji urządzeń.
    - Zdalne usuwanie danych.
    - Wdrażanie aplikacji.

    Raportowanie, analiza i przegląd otwartych zgłoszeń:

    - Prowadzenie przeglądu otwartych spraw i koordynowanie cotygodniowych telekonferencji z klientem.
    - Przygotowywanie raportów cyklicznych i ad hoc. Analizowanie danych połączeń i zgłoszeń w celu identyfikacji trendów.
    - Zapewnianie analizy przyczyn źródłowych i zaleceń naprawczych
    - W miarę możliwości wydawanie zaleceń w celu rozwiązania problemów technicznych.
    - Utrzymywanie świadomości nadchodzących lub potencjalnych kwestii wsparcia technicznego klienta, zmian w procesach biznesowych i zaplanowanych wydarzeniach, które mogą mieć wpływ na liczbę połączeń i poziom usług.

    Wymagania:

    • Znajomość oprogramowania Kaseya.
    • Doświadczenie w zakresie Service Desk.
    • Doświadczenie z VMware.
    • Kompleksowe zrozumienie funkcjonalności laptopów i komputerów stacjonarnych
    • Dobra znajomość języka angielskiego.

    Nasz klient oferuje:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Pracę w trybie hybrydowym.
    • Pracę w renomowanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
    • Pracę w zespole profesjonalistów i pasjonatów.