Zakopane

    Główny specjalista ds wsparcia procesów IT - ul. Plac Bankowy , Warszawa, Polska - Urząd Miasta Stołecznego

    Urząd Miasta Stołecznego
    Urząd Miasta Stołecznego ul. Plac Bankowy , Warszawa, Polska

    2 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    Chcesz mieć wpływ na rozwój Warszawy? Dołącz do nas i razem z nami twórz przyjazne i nowoczesne miasto

    Praca w największym samorządzie w Polsce to możliwość współpracy z ekspertami i ekspertkami oraz dostęp do nowoczesnych technologii. Celem naszych działań jest wysoka jakość świadczonych usług, zaangażowanie, współpraca, wysokie kompetencje i stały rozwój.

    Poszukujemy: Główny specjalista ds. wsparcia procesów IT

    w Wydziale Rozwoju i Utrzymania

    Biura Informatyki

    Miejsce pracy: Warszawa, ul. Plac Bankowy 2

    Twój zakres obowiązków:

    • opracowywanie i aktualizacja standardów i procedur w zakresie infrastruktury teleinformatycznej, platform sprzętowych oraz oprogramowania,
    • udział w zakupie sprzętu informatycznego, uczestnictwo w komisjach przetargowych,
    • tworzenie nowej i aktualizacja istniejącej dokumentacji i instrukcji systemów informatycznych podczas ich wdrażania i na etapie rozwoju dokumentacji projektowanych systemów IT,
    • planowanie wdrożeń i organizowanie szkoleń dla systemów informatycznych oraz świadczenie usługi wsparcia dla pracowników urzędu w eksploatacji systemów informatycznych.
    • analiza i modelowanie wymagań, procesów i wymagań biznesowych na potrzeby wdrażanych systemów IT. Udział w definiowaniu i planowaniu projektów IT, ∙ realizacja działań projektowych z wykorzystaniem popularnych metodyk i podejść w zarządzaniu projektami (np. PRINCE2 Agile),
    • praca z narzędziami wspierającymi zarządzanie projektami (np. MS Project, JIRA, Hadrone),
    • musisz znać zagadnienia potrzebne do realizacji zadań oraz akty prawne: − ustawa o ustroju miasta stołecznego Warszawy, ustawa o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych.

    Nasze oczekiwania:

    • obywatelstwo polskie,
    • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
    • niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
    • nieposzlakowana opinia,
    • umiejętność obsługi komputera, w tym podstawowych programów do edycji dokumentów,
    • wykształcenie wyższe I lub II stopnia,
    • minimum 5-letni staż pracy,
    • powyżej 2-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie IT,
    • kompetencje: identyfikacja z urzędem, dążenie do rezultatów, komunikacja, sumienność, współpraca, obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego.

    Dodatkowe wymagania:

    • powyżej 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie znajomości biblioteki dobrych praktyk ITIL, zasad ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych, znajomość narzędzi projektowania i zarządzania bazami danych, metody zarządzania projektami informatycznymi, programowania,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

    Co oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • dodatek stażowy (przysługuje po przepracowaniu 5 lat na podstawie umowy o pracę),
    • rozwój zawodowy,
    • trzynaste wynagrodzenie,
    • dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych,
    • szeroką ofertę świadczeń socjalnych dla Ciebie i Twojej rodziny,
    • zapomogi i pożyczki na cele mieszkaniowe.

    Co musisz wiedzieć:

    Dokumenty możesz złożyć do 16 maja 2024 r. wyłącznie za pośrednictwem Systemu elektronicznej rekrutacji Urzędu m.st. Warszawy.

    Ofertę pracy znajdziesz wpisując w wyszukiwarkę: UM/7347/2024/IT/ROU

  • MK Job

    Pracownik biurowy

    2 dni temu

    MK Job Białka Tatrzańska, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Firma MK Job poszukuje do wsparcia swojego zespołu: Pracownika biurowego · Wymagania: · Wykształcenie minimum średnie · Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office · Komunikatywność i zdolności organizacyjne · Doświadczenie w obszarze kadrowo-biurowym - wymóg konieczny · Z ...