Poznań

    Specjalista operacji lądowych krajowych - Poznań, Polska - Schenker Sp. z o.o.

    Schenker Sp. z o.o.
    Schenker Sp. z o.o. Poznań, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 6 dni temu

    Schenker Sp. z o.o. background
    Opis

    Stellenbeschreibung

    Zakres zadań:
  • Obsługa operacyjna w zakresie rejestracji i regulacji nieprawidłowości;
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z Klientami i Oddziałami DB Schenker w sprawach związanych z obsługą nieprawidłowości;
  • Praca z wyznaczonymi wskaźnikami procesu oraz działania związane z ich doskonaleniem;
  • Obsługa administracyjna przesyłek krajowych i międzynarodowych w zakresie wyprawienia i przyjęcia linii drobnicowych;
  • Odpowiedzialność za kompletność informacji oraz jakość informacji;
  • Dbałość o jakość załadunku i produktywność linii drobnicowych;
  • Kontakt z Partnerami, Spedytorami, Opiekunami Klientów, Terminalem, Przewoźnikiem.
  • Oczekiwania:
  • Swobodne posługiwanie się pakietem Microsoft Office;
  • Dokładność i precyzyjność;
  • Zmysł analityczny, samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań i nowych możliwości;
  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji;
  • Umiejętności komunikacyjne i nastawienie na potrzeby Klienta;
  • Zdolność do pracy w szybko zmieniającym się środowisku i reagowania na pojawiające się trudności;
  • Gotowość do pracy zmianowej oraz dyżurów sobotnich;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Proaktywna postawa wobec klientów;
  • Umiejętność priorytetyzacji zadań i pracy pod presją czasu;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Mile widziana:
  • Znajomość procesów logistycznych.
  • Nasza oferta:
  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna);
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń;
  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (wolontariat);
  • Możliwość korzystania z ZFŚS;
  • Dodatkowe środki do wykorzystania na platformie benefitowej Worksmile raz w miesiącu;
  • Możliwość dofinansowania nauki – kursy doszkalające, językowe czy studia;
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport;
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.
  • Deine Bewerbung

    Jetzt ganz einfach online den Bewerbungsprozess starten.

    Standorte

    An diesen Standorten findest du die angebotenen Stellen.

    Daten werden geladen ...

    Einen Augenblick bitte ...

    Es dauert dir zu lange?

    Verkürze die Ladezeit, indem du Suchbegriffe oder Filter hinzufügst.

    Tut uns leid. Die Datenmenge ist zu groß.

    Grenze Deine Suche ein und beschleunige die Ladezeit.

    Über uns

    W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

    Bewerben ganz einfach

    Profil erstellen

    Angaben machen und jobspezifische Fragen beantworten

    Lebenslauf und Anhänge hochladen

    Daten prüfen und Bewerbung absenden

    Hinweise