Specjalista infrastruktury IT - Centrum, Tychy, Polska - Maflow

    Maflow
    Maflow Centrum, Tychy, Polska

    2 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet
    Opis

    Zakres obowiązków

    • Pełnienie stałej opieki technicznej nad infrastrukturą IT,
    • Administrowanie serwerami PC i sprzętem teleinformatycznym,
    • Administrowanie domeną i pocztą elektroniczną,
    • Rozwiązywanie problemów sprzętowych (serwery, stacje robocze),
    • Dbanie o ciągłość pracy sprzętu teleinformatycznego,
    • Dbanie o ochronę danych na serwerach i bezpieczeństwo informacji,
    • Wspieranie użytkowników w zakresie IT.

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Informatyka),
    • Minimum dwuletnie doświadczenie w administrowaniu i konfiguracji środowisk Microsoft,
    • Znajomość technologii Microsoft w szczególności: Active Directory, SharePoint, Skype for Business, SSCM, Exchange, PowerShell,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym czytanie dokumentacji technicznej,
    • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów,
    • Samodzielność w działaniu,
    • Dobra organizacja pracy własnej,
    • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Mile widziane

    • Wiedza z zakresu obsługi drukarek termotransferowych, skanerów bezprzewodowych,
    • Doświadczenie w zakładzie produkcyjnym.

    Oferujemy

    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia;
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym;
    • Udział w rozwoju standardów w organizacji;
    • Benefity (karta sportowa, karta lunch pass, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie nauki);
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
    • Pracę w dynamicznym środowisku.

    Benefity

    • Dofinansowanie zajęć sportowych
    • Prywatna opieka medyczna
    • Ubezpieczenie na życie
    • Brak dress code'u
    • Dodatkowe świadczenia socjalne
    • Bony żywieniowe
    • Dofinansowanie wypoczynku

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.