Gostyń

    Kierownik Magazynu i Logistyki - Gostyn, Polska - volta

    volta
    volta Gostyn, Polska

    1 tydzień temu

    VOLTA SP. Z O. O. to rodzinna firma, która od ponad 30 lat sprzedaje materiały elektrotechniczne oraz lampy. To odpowiedzialny partner biznesowy dla wiodących marek w swej kategorii dla Klienta detalicznego oraz hurtowego. Pracujemy w 3 Oddziałach w Wielkopolsce oraz Magazynie Centralnym.

    VOLTA SP. Z O. O. to firma, w której rozwój i dobre relacje są naprawdę istotne. Tworzymy wyjątkowe miejsce pracy dla najlepszych specjalistów i fachowców. Dla ludzi, którzy z satysfakcją zaczynają każdy dzień pracy.

    Obecnie do Naszego zespołu poszukujemy: Kierownika Magazynu i Logistyki

    Nasze wymagania:

    · Rozwinięte umiejętności interpersonalne: budowania relacji, komunikacji i prezentacji;

    · Prokliencka postawa oraz umiejętność budowania zaangażowania;

    · Innowacyjność i umiejętność pracy w dynamicznie zmieniających się warunkach;

    · Nastawienie na realizację celów;

    · Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;

    · Praktyczna umiejętność obsługi programu Excel (warunek konieczny);

    · Znajomość logistyki magazynowej;

    · Umiejętność zarządzania zespołami ludzkimi;

    · Znajomość oprogramowania komputerowego w zakresie zarządzania gospodarką towarową w magazynie;

    · Prawo jazdy kategorii B;

    · Uprawnienia do obsługi wózków widłowych i wysokiego składowania;

    · Szeroka wiedza praktyczna z zakresu; "gospodarka magazynowa" oraz "organizacja łańcucha dostaw".

    Zakres obowiązków:

    · Organizowanie i nadzorowanie pracy pracowników na stanowiskach: Magazynier, Kierownik Zmiany, w wyznaczonych strefach magazynu;

    · Zarządzanie oraz nadzorowanie działań operacyjnych w strefach tj. przyjmowania, składowania oraz wydawania towarów;

    · Koordynacja działań związanych z transportem własnym i zleconym oraz rozpatrywanie reklamacji spedycyjnych;

    · Przegląd i kontrola procesów logistycznych funkcjonujących w VOLTA;

    · Ścisłą i efektywną współpracę z innymi jednostkami w zakresie całego łańcucha dostaw (kurierzy, transport lokalny, giełdy transportowe);

    · Kontrola ilości i jakości przygotowanych towarów do wysyłki przez podległych pracowników;

    · Nadzór nad uzupełnianiem danych systemu WMS oraz innych systemów informatycznych obowiązujących w magazynie VOLTA;

    · Optymalizacja w podległych obszarach: spedycja, zaopatrzenie magazynu;

    · Zapewnienie sprawnego przepływu towarów do Klientów Firmy i sklepów;

    · Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań usprawniających pracę;

    · Koordynacja przebiegu okresowych inwentaryzacji;

    · Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu;

    · Zarządzanie flotą własną w tym kontrola, nadzór i koordynacja napraw samochodów służbowych;

    · Wdrażanie nowo zatrudnionych pracowników w zakresie przejęcia obowiązków i umiejętności niezbędnych do wykonywania postawionych zadań w magazynie;

    Oferujemy:

    · Stabilność zatrudnienia z nastawieniem na długofalową współpracę,

    · Pakiet socjalny: paczki-bony świąteczne, dofinansowane do ubezpieczenia grupowego, nieoprocentowane pożyczki dla stałych pracowników, zniżki na zakupy w Naszych hurtowniach, kartę MultiLife, kartę MultiSport, dostęp do Kafeterii

    · Pogodną atmosferę pracy w zgranym, pomocnym i wspierającym się zespole,

    · Otwartość na Twoje pomysły i inicjatywę,

    · Inwestycje w Twój rozwój - dbamy o nieustanne doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji,

    · Szkolenia wstępne z zakresu wiedzy produktowej, merytoryki branży oraz szkolenia praktyczne na stanowisku,

    · Pracę pełną wyzwań, pozwalającą na ciągły rozwój i samodoskonalenie.

  • Auchan Retail Gądki, Polska Praca (stała)

    CEL STANOWISKA: · Koordynowanie pracy magazynu, działu eksploatacji oraz nadzór nad operacjami magazynowymi. Ścisła współpraca z innymi działami logistyki, Supply Chain i operatorem logistycznym oraz innymi serwisami. Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem procesów logistycznych ...

  • Jobman Sp. z o.o. Leszno, Polska

    Jobman Sp. z o.o. marka należąca do Jobman Group Sp. z o.o. - Agencji Pracy Tymczasowej działającej na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: · Pracownik magazynu w markec ...