Asystentka Dyrektora Sprzedaży i Rozwoju - Ząbki, Polska - Adecco Poland Sp. z o.o.

    Adecco Poland Sp. z o.o.
    Adecco Poland Sp. z o.o. Ząbki, Polska

    2 tygodnie temu

    Adecco Poland Sp. z o.o. background

    Dla jednego z polskich przedsiębiorstw działających w branży spożywczej poszukujemy asystentki dyrektora sprzedaży i rozwoju.

    Asystentka Dyrektora Sprzedaży i Rozwoju

    Numer referencyjny: AD/LDZ/04/24/ES

    Miejsce pracy: Ząbki

    Zakres obowiązków:

    • Współtworzenie i realizacja akcji promocyjnych marki firmy w social mediach, w tym przygotowywanie materiałów do publikacji online.
    • Zarządzanie terminarzem Dyrektora Sprzedaży i Rozwoju oraz organizacja spotkań dla jednostek podległych.
    • Koordynacja raportowania bieżącej działalności w dziale Sprzedaży i Rozwoju.
    • Współpraca z Biurem Zarządu w obsłudze gości, zarządzanie korespondencją i zamawianie materiałów biurowych.
    • Analiza aktywności pracowników w systemie CRM i sporządzanie raportów dla Dyrektora ds. Rozwoju.
    • Zapewnienie poprawnego obiegu informacji i dokumentacji, włączając w to archiwizację i raportowanie w kwestiach poufności.
    • Obsługa faktur w systemie Softlab.
    • Udział w organizacji narad i spotkań firmowych.
    • Wsparcie Dyrektora Sprzedaży i Rozwoju poprzez przekazywanie decyzji i monitorowanie współpracy między jednostkami.
    • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi oraz przygotowywanie materiałów informacyjnych o Spółce.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Znajomość angielskiego na poziomie zaawansowanym,
    • Znajomość Excel i power point, mile widziane: canva oraz inne programy ze środowiska Microsoft,
    • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży, analizie danych, organizacji targów lub marketingu,
    • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

    Z miękkich:

    • Asertywność,
    • Wysoka kultura osobista,
    • Elastyczność, otwartość,
    • Łatwość nawiązywania kontaktów,
    • Bardzo dobra organizacja pracy,
    • Umiejętność analizy danych,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu

    Oferujemy:

    • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
    • Dni pracy: od poniedziałku do piątku,
    • możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach,
    • Atrakcyjny pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty sportowej, możliwość udziału w prywatnym ubezpieczeniu grupowym na życie, świąteczne bony lub karty przedpłacone,