Warsaw

    Referent w dziale Podwykonawstwa - Warszawa, Polska - Solid Security

    Solid Security
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Obsługa klienta / Wsparcie
    Opis

    Twój zakres obowiązków

    • Weryfikacja i obsługa reklamacji.
    • Sporządzanie dokumentacji formalno-prawnej.
    • Wprowadzanie dokumentacji do bazy danych, archiwizacja.
    • Nadzór nad notatkami ze zdarzeń alarmowych.
    • Współpraca z innymi działami firmy.

    Nasze wymagania

    • Dobra organizacja pracy.
    • Komunikatywność.
    • Znajomość pakietu MS Office.
    • Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę.
    • Chęć współpracy w dłuższej perspektywie.

    To oferujemy

    • Pracę na ul. Szyszkowej 20, Warszawa
    • Gwarancję stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o prace po okresie próbnym.
    • Pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku.
    • Możliwości rozwoju zawodowego w strukturach naszej firmy oraz zdobycie cennego doświadczenia.
    • Gwarantujemy ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole.

  • "Ochrona Juwentus" sp. z o.o. Warsaw, Polska

    Ochrona Juwentus · Jesteśmy jedną z wiodących agencji ochrony na rynku. Działamy już ponad 30 lat, a swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszym pracownikom. Juwentus jako firma zatrudniająca kilka tysięcy osób jest idealnym miejscem, w którym w przyjaznej atmosferze możesz ...