Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu - Dąbrowa Górnicza, Polska - BREMBO POLAND

    BREMBO POLAND
    BREMBO POLAND Dąbrowa Górnicza, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Inżynieria / Architektura
    Opis
    BREMBO POLAND Sp. z o.o.

    Nazywamy się Brembo i jesteśmy liderem na rynku międzynarodowym w dziedzinie produkcji tarcz, zacisków i kompletnych układów hamulcowych. Dzięki unikatowemu know-how, jesteśmy w stanie zadbać o potrzeby globalnego rynku, począwszy od najpopularniejszych pojazdów europejskich, amerykańskich i japońskich, a kończąc na produktach dla najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych marek.

    Najwyższy poziom technologiczny i niezawodność produktów Brembo są wynikiem zintegrowanego procesu produkcyjnego, który obejmuje każdą fazę: od badań, tworzenia prototypów, rozwoju i testowania po odlewanie i obróbkę skrawaniem.

    W Polsce pracujemy w trzech lokalizacjach. Dąbrowa Górnicza zajmuje się odlewaniem tarcz hamulcowych oraz ich obrabianiem w nowoczesnym parku maszynowym. W Częstochowie produkujemy zaciski. Zakład w Niepołomicach specjalizuje się w piastach.

    Twój zakres obowiązków

    • wykonujesz naprawy interwencyjne i prewencyjne
    • realizujesz okresowe przeglądy
    • serwisujesz maszyny i urządzenia produkcyjne
    • współpracujesz z doświadczonymi mechanikami oraz zewnętrznymi firmami serwisowymi
    • planujesz i zamawiasz części, których potrzebujesz
    • jesteś jednym z kilku specjalistów mechaników w ramach brygady

    Nasze wymagania

    • wykształcenie średnie techniczne, np. mechanik / elektryk
    • doświadczenie na stanowisku związanym z naprawą/serwisem
    • podstawowa umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rysunków technicznych i schematów hydraulicznych
    Mile widziane
    • zainteresowanie tematami mechaniki, hydrauliki lub pneumatyki
    • uprawnienia SEP, spawalnicze lub gotowość do nauki
    • uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub gotowość do nauki

    To oferujemy

    Kiedy Ty będziesz dbać o nasz park maszynowy, my zadbamy o Ciebie...

    Motywacyjny system wynagrodzeń:

    • pensja stała zależna od umiejętności i doświadczenia
    • premie miesięczne
    • coroczny system podwyżek
    • premie roczne
    • system nagród KAIZEN
    • wdrożenie oraz opieka trenera Utrzymania Ruchu:)

    Stabilne zatrudnienie:

    • bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat bez okresu próbnego
    • program wdrożeniowy realizowany przez Trenera Wewnętrznego
    • możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej
    • darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Katowice, Tychy, Sosnowiec, Olkusz, Sławniów, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Myszków, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin)

    Dodatkowe benefity:

    • karty Multisport dla pracownika oraz członków rodziny
    • dofinansowanie do kolonii dla dzieci
    • sekcje sportowe
    • bony żywnościowe, bony i paczki świąteczne
    • ubezpieczenie grupowe
    • prywatna opieka medyczna
    • wczasy pod gruszą

    Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • ubezpieczenie na życie
    • firmowa drużyna sportowa
    • preferencyjne pożyczki
    • kawa / herbata
    • napoje
    • parking dla pracowników
    • dodatkowe świadczenia socjalne
    • dofinansowanie wypoczynku
    • dofinansowanie wakacji dzieci
    • paczki świąteczne