Rzeszów

    Doradca Klienta Energii Odnawialnej - Szturmowa , Warszawa, Polska - Polenergia Fotowoltaika

    Polenergia Fotowoltaika
    Polenergia Fotowoltaika Szturmowa , Warszawa, Polska

    5 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Sprzedaż

    Polenergia Fotowoltaika to najszybciej rozwijająca się firma w branży fotowoltaicznej w Polsce Dołącz do nas i Ty

    Doradca Klienta ds. Energii Odnawialnej

    lokalizacja: Warszawa, Szturmowa 2

    Twój zakres obowiązków

    Sprzedaż bezkonkurencyjnego oraz kompleksowego produktu na rynku branży OZE (PV, PC, Termomodernizacja, wiatraki )

    Aktywne pozyskiwanie klientów oraz praca na spotkaniach umówionych przez Dział Wsparcia Sprzedaży

    Budowanie długotrwałej relacji z Klientem

    Doradztwo w zakresie energetyki i transformacji energetycznej

    Raportowanie wyników sprzedaży

    Nasze wymagania

    Jesteś ambitny/a, samodzielny/ a i nieprzeciętny/a

    Oczekujemy doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej w sieci B2C lub B2B

    Świetnie komunikujesz się z ludźmi i jesteś otwarty/a na nowe doświadczenia

    Lubisz zdrową rywalizację i pracę w terenie

    Prowadzisz własną działalność gospodarczą lub jesteś gotowy/a do jej otwarcia

    Jesteś nastawiony/a na realizację celów

    Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B- Warunek konieczny

    To oferujemy

    Pracę w firmie, która jest częścią największej, prywatnej grupy energetycznej w Polsce

    Współpracę z JEDYNĄ firmą w branży OZE, w której brak dotacji nie jest problemem

    Jeśli masz apetyt na wysokie zarobki to jesteśmy najlepszym kierunkiem

    Jasna ścieżka kariery, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła i jeszcze więcej zarobić

    Wyjazdy zagraniczne dla najlepszych ( Barcelona2022, Alpy2023, Ibiza2023, Dubaj 2024 )

    Pełny kalendarz jakościowych spotkań umawianych przez Dział Wsparcia Sprzedaży

    Najbardziej efektywne wdrożenie- Nasi trenerzy z pewnością zadbają o to aby przekazać Wam niezbędną wiedzę do rozpoczęcia pracy

    Wsparcie przełożonego oraz zespołu na każdym etapie wdrożenia i współpracy

    Narzędzia do pracy od pierwszego dnia - auto służbowe ( również do użytku prywatnego) kartę paliwową, telefon, iPad

    Multisport, MultiLife, opieka medyczna

    Proces rekrutacji:

    Rozmowa telefoniczna,

    Zaproszenie na spotkanie stacjonarne lub online,

    Informacja zwrotna po spotkaniu.

  • Etex Rokietnica, Polska

    Wprowadzenie do firmy Etex · Naszym celem w Etex jest działanie w myśl naszego wiodącego hasła "inspiring ways of living". Dołączając do Etex, nie tylko dołączysz do międzynarodowego lidera, ale będziesz też inspirować ludzi na całym świecie do budowania przestrzeni życiowych, k ...