Warsaw

    Serwisant / Instalator - Warsaw, Polska - Pro Magis Sp. Z O.o.

    Pro Magis Sp. Z O.o.
    Pro Magis Sp. Z O.o. Warsaw, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Technologies-optional : LAN about-project : Zajmujemy się instalacjami LAN, instalacjami sprzętu IT oraz wdrożeniami systemów IT głównie w sektorze retailowym.

    responsibilities : instalacja, serwis i montaż urządzeń IT instalacja i montaż urządzeń automatycznego odbioru paczek instalacja infrastruktury LAN requirements-expected : wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne umiejętność pracy w zespole komunikatywność oraz organizacja pracy dyspozycyjność do częstych wyjazdów, również zagranicznych prawo jazdy kategorii B offered : umowę o pracę lub firma-firma ciekawa praca w zgranym i dynamicznym zespole możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego benefits : dofinansowanie zajęć sportowych elastyczny czas pracy spotkania integracyjne służbowy telefon do użytku prywatnego komputer do użytku prywatnego brak dress code'u parking dla pracowników możliwość uzyskania uprawnień

  • STRABAG PFS Warsaw, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Aufgaben · wykonywanie przeglądów systemów SSP, oddymiania, DSO, · wykonywanie bieżących napraw powyższych systemów · rozwiązywanie problemów natury techniczno- instalacyjnej · Qualifikationen · wykształcenie zasadnicze zawodowe/średnie techniczne · znajomość konserwacji urządz ...

  • SPIE Warszawa, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Opis stanowiska: · przeprowadzanie przeglądów serwisowych, konserwacji, napraw, modernizacji stacji ładowania; · wykonywanie montażu stacji ładowania pojazdów elektrycznych; · wykonywanie instalacji zasilającej stację ładowania; · tworzenie raportów z przeprowadzonych prac; · udz ...