Warsaw

    Recepcjonista/Recepcjonistka - Warszawa CS Karlińskiego - Warsaw, Polska - Medicover

    Medicover
    medicover background
    Opis

    Twoje zadania:

    • dbanie o doświadczenia pacjenta
    • rejestrowanie i umawianie pacjentów na wizyty,
    • promowanie i sprzedaż usług stomatologicznych,
    • obsługa kasy fiskalnej,
    • obsługa komputera i urządzeń biurowych.

    Dołącz do nas jeśli:

    • lubisz pracę z ludźmi i z każdym znajdziesz "wspólny język",
    • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym (ok. 30% naszych pacjentów jest anglojęzycznych),
    • masz doświadczenie w obsłudze pacjenta lub klienta,
    • posiadasz umiejętności sprzedażowe,
    • lubisz pracować na jasno określonych celach,
    • jesteś osobą odpowiedzialną, podejmującą inicjatywę i dobrze organizującą własną pracę.

    Chcemy Cię poznać

    Oferujemy miejsce pracy, w którym znajdziesz:

    • umowę o pracę, bo wiemy, że stabilne zatrudnienie jest ważne,
    • umowę zlecenie i elastyczny grafik,
    • pracę w systemie zmianowym – możesz dopasować grafik do swoich potrzeb
    • codzienne wsparcie zespołu, w którym panuje przyjazna atmosfera,
    • możliwość zdobycia cennego, zawodowego doświadczenia, które wyróżni Twoje CV w przyszłości,
    • benefity: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, darmowe wejście na siłownię 2 razy w tygodniu, dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits, bilety do kina, teatru, karnety sportowe), grupowe ubezpieczenie NNW i inne.

    Miejsce pracy: Centrum Stomatologii Medicover
    Warszawa, Ul. Karlińskiego 2