Technik Utrzymania Ruchu - Starogard Gdański, Polska - Gi Group

    Gi Group
    Gi Group Starogard Gdański, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 tydzień temu

    Gi Group background

    Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

    Technik Utrzymania Ruchu

    Numer referencyjny: 12513

    Miejsce pracy: Starogard Gdański

    Zadania:

    • bieżące monitorowanie pracy i stanu technicznego urządzeń wykorzystywanych w produkcji (praski ręczne, testery, wtryskarki, maszyny pakujące)
    • przeprowadzanie napraw maszyn i urządzeń znajdujących się w części produkcyjnej
    • wykonywanie cyklicznej konserwacji, przeglądów technicznych i kalibracji narzędzi i urządzeń
    • rozwiązywanie problemów technicznych w sytuacjach awaryjnych

    Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe: elektrotechnik, automatyk, mechatronik, elektronik lub podobne
    • doświadczenie w naprawach podzespołów i urządzeń elektronicznych (preferowane w obszarze produkcyjnym)
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (znajomość rysunku technicznego)
    • podstawowa znajomość obsługi komputera i pakietu Office
    • mile widziane uprawnienia SEP E1/D1 (grupa elektryczna) lub gotowość do ich uzyskania/odnowienia

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pracę w systemie 1 zmiany (8-16)
    • możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji
    • pełne wdrożenie na stanowisko
    • dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, infolinię dla pracowników: bezpłatne porady prawne, finansowe i psychologiczne)