Młodszy Specjalista ds. rekrutacji - Warsaw, Polska - Cartrack Polska

    Cartrack Polska
    Cartrack Polska Warsaw, Polska

    2 tygodnie temu

    Cartrack Polska – to najczęściej wybierany dostawca rozwiązań telematycznych w Polsce, wchodzący w skład międzynarodowych struktur Cartrack Holding, który obecny jest w 23 krajach na 5 kontynentach. Jesteśmy producentem urządzeń oraz oprogramowania, z którego korzysta już blisko 2 mln użytkowników na całym świecie. Dzięki naszym rozwiązaniom przedsiębiorcy i menadżerowie flot mogą redukować bieżące koszty użytkowania pojazdów, zwiększać poziom bezpieczeństwa kierowców oraz poprawiać procesy biznesowe w organizacji. Jako firma technologiczna dostarczamy nowoczesnych, intuicyjnych rozwiązań. Z naszych usług korzystają małe, średnie i duże przedsiębiorstwa wyposażając w system CARTRACK swoje floty pojazdów niezależnie od ich przeznaczenia.

    Jesteśmy stabilną i transparentną firmą technologiczną, która cały czas rozwija i doskonali portfel swoich usług BIG DATA. W Polsce od 2009 roku nieustannie rozwijamy nasze struktury w których działa już ponad 100 osób i nadal dynamicznie rośniemy w odpowiedzi na stale zwiększające się potrzeby rynku.

    Dołącz do firmy o międzynarodowym DNA i know-how. Jako pracodawca z sektora nowych technologii i motoryzacji zapewniamy stabilne zatrudnienie i bardzo kreatywne, pełne wyzwań środowisko pracy. Dołącz do naszego zespołu

    Obecnie szukamy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

    Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

    Twój zakres obowiązków

    • Aktywne pozyskiwanie kandydatów różnymi kanałami (direct search, headhunting, networking)
    • Poszukiwanie nowych, nieszablonowych źródeł dotarcia do kandydatów
    • Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych na stanowiska handlowe i sprzedażowe
    • Dbanie o pozytywny wizerunek Cartrack Polska
    • Współpraca z innymi działami firmy

    Nasze wymagania

    • Doświadczenie w samodzielnym, aktywnym pozyskiwaniu kandydatów
    • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji masowych w obszarze sprzedaży oraz telesprzedaży
    • Kreatywność w działaniu, szukanie nowych rozwiązań, wychodzenie z inicjatywą
    • Proaktywna postawa, bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Biegła znajomość języka polskiego
    • Zadaniowe podejście do pracy
    • Chęć rozwoju w obszarze rekrutacji

    To oferujemy

    • pracę w profesjonalnym, przyjaznym zespole w stabilnej, międzynarodowej spółce,
    • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, zlecenie lub kontrakt b2b,
    • możliwość rozwoju w strukturach organizacji,
    • wsparcie przełożonego poprzez szkolenia, prezentacje czy udzielanie feedbacku,
    • pracę w nowoczesnym biurze,
    • prywatna opieka w Medicover,
    • karta multisport.

    "W związku z profilem prowadzonej działalności gospodarczej, w przypadku szczególnych, przewidzianych prawem stanowisk pracy, Cartrack Polska zastrzega prawo do żądania, w uzasadnionych przypadkach, przedstawienia aktualnego zaświadczenia o niekaralności".