Gdańsk

    NET CosmosDB Developer - -, Gdańsk, Polska - Britenet

    Britenet
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet

    Wdrożenie aplikacji wykorzystującej CosmosDB i Databricks służącej do zarządzania obligacjami. Rozwiązanie opiera się na dwóch komponentach - Platforma Danych oparta na Databricks pozwalająca na masowe przetwarzanie danych od klientów oraz aplikacja pozwalająca na obsłużenie przypadków skrajnych i niepoprawnych rekordów.

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ścisłe)
    • Minimum 5 lat doświadczenia we wdrożeniu systemów opartych o nierelacyjne bazy danych (NoSQL, CosmosDB, Cassandra, MongoDB etc.)
    • Minimum 2 lata doświadczenia w CosmosDB
    • Dobra znajomość .NET
    • Znajomość Azure (np. Azure Event Hub, Azure Functions, API Management, Databricks, Azure AD, Synapse)
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2, polskiego C1

    Kluczowe zadania:

    • Tworzenie aplikacji w technologii .NET
    • Zaprojektowanie i tworzenie aplikacji opartej na CosmosDB
    • Zaprojektowanie modelu danych non-relational dla Aplikacji
    • Zaprojektowanie Schema Registry
    • Modelowanie danych JSON