Mistrz / Zastępca Kierownika Działu Produkcyjnego - Szczecinek, Polska - Kronospan Polska Sp. z o.o.

    Kronospan Polska Sp. z o.o.
    Kronospan Polska Sp. z o.o. Szczecinek, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Produkcja / Mechanika
    Opis

    Miejsce pracy: Szczecinek

    Wymagania:

    Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku wiodącego operatora, brygadzisty, team leadera lub kierownika zmiany;

    Dobra znajomość j. angielskiego – mile widziana;

    Znajomość pakietu MS Office;

    Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania zespołem;

    Prawo jazdy kat. B;

    Gotowość do nawiązania długofalowej współpracy.

    Zakres obowiązków:

    Nadzór procesu technologicznego oraz organizacja pracy zgodnie z planem produkcji płyt laminowanych;

    Realizacja planów produkcyjnych;

    Analiza wad jakościowych pod kątem technologicznym lub/i procesowym;

    Weryfikacja materiałów i surowców używanych do produkcji oraz kontrola niezgodności;

    Analiza reklamacyjna oraz kontakt z klientem;

    Optymalizacja produkcji pod kątem kosztów, zużywanych do produkcji materiałów i braków, a także maksymalizacja wydajności linii produkcyjnej.

    Oferujemy:

    Pracę w międzynarodowej organizacji będącej liderem w swojej branży;

    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

    System nagród miesięcznych;

    Możliwość podniesienia swoich uprawnień poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;

    Realna szansa na dalszy rozwój zawodowy;

    Darmowy dostęp do nowoczesnej siłowni zakładowej.