Wrocław

    Asystent Administracji Celnej - Wrocław, Polska - DSV

    DSV
    DSV Wrocław, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 5 dni temu

    DSV background

    TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • Zapewnienie sprawnej obsługi magazynu czasowego składowania

    • Weryfikacja dokumentów handlowych oraz transportowych

    • Weryfikacja i przygotowanie awizacji towarów unijnych oraz celnych

    • Sporządzanie Deklaracji Skróconych Czasowego Składowania

    • Archiwizacja dokumentów oraz plików awizacyjnych

    • Kontakt z działami transportu krajowego i międzynarodowego oraz magazynem

    • Przygotowywanie niezbędnych raportów

    • Praca w systemie dwuzmianowym (06:00-14:00, 10:00-18:00)

    NASZE WYMAGANIA

    • Doświadczenie w pracy z dokumentacją związaną z transportem

    • Umiejętność biegłej obsługi komputera, pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych

    • Dokładność, uważność i koncentracja na pracy

    • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentami i klientem

    • Nastawienie na osiąganie wyników i ciągłe doskonalenie

    • Motywacja do zapewnienia doskonałej obsługi naszym klientom

    • Umiejętność efektywnej współpracy z innymi

    TO OFERUJEMY

    • Umowa o pracę

    • Kompleksowy program wdrożeniowy

    • Katalog szkoleń wewnętrznych

    • Możliwość wdrażania nowych pomysłów

    • Dofinansowanie zajęć sportowych

    • Prywatna opieka medyczna

    • Ubezpieczenie na życie

    • Dofinansowanie nauki angielskiego

    • System premiowy

    • Dofinansowanie świąteczne

    • Program poleceń pracowniczych