Młodszy Specjalista ds. Zakupów - Sosnowiec, Polska - Moltton

    Moltton

    MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuję się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

    Młodszy Specjalista ds. Zakupów

    Miejsce pracy: Sosnowiec

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie oraz zarządzanie panelem dostawców w podległej kategorii zakupowej
    • Realizacja strategii zakupowej dla przydzielonej grupy materiałowej
    • Realizowanie projektów oszczędnościowych
    • Wyszukiwanie i wybór dostawców
    • Negocjowanie i renegocjowanie kontraktów z dostawcami

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Zorientowanie na cele
    • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
    • Zdolności analityczne
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

    Nasz Klient oferuje:

    • Umowę na zastępstwo
    • Interesującą pracę w kreatywnym zespole
    • Szeroki pakiet benefitów