Łódź

    Nawijacz - Łódź, Polska - HITACHI ENERGY POLAND SP. Z O.O.

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Description

    Łódzka fabryka Hitachi Energy zlokalizowana na ul. Aleksandrowskiej zatrudnia Nawijaczy

    Dołącz do nas i zyskaj:

  • Umowę o pracę BEZPOŚREDNIO Z Hitachi Energy;
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego, prywatnej opieki medycznej LuxMed;
  • Dofinansowanie do karty MultiSport, możliwość korzystania z ZFŚS;
  • Premię roczną do 10% rocznego wynagrodzenia brutto;
  • Nagrody za polecenia nowych pracowników – od 1500 zł brutto;
  • Premie miesięczne produkcyjne – do 500 zł brutto;
  • Możliwość zdobycia uprawnień UDT: suwnice, wózki widłowe;
  • Bezpieczne środowisko pracy;
  • Warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.
  • Zadania :

  • Nawijanie uzwojeń do transformatorów;
  • Realizowanie zadań produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami stanowiskowymi, dokumentacją konstrukcyjną oraz technologiczną;
  • Bieżąca kontrola wykonania operacji pod względem jakościowym i terminowym;
  • Prawidłowa eksploatacja urządzeń, narzędzi i przyrządów.
  • Wymagania:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Podstawowa znajomość narzędzi pomiarowych;
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera;
  • Mile widziane uprawnienia UDT na suwnice z poziomu 0

  • Hitachi Careers Lodz, Polska

    Description · Łódzka fabryka transformatorów Hitachi Energy na Teofilowie zatrudnia · W związku z intensywnym rozwojem branży energetycznej poszukujemy: · - Monterów · - Nawijaczy · - Operatorów · - Stolarzy · - Spawaczy · - Lakierników · - Magazynierów · Dołącz do nas ...