Ekspert ds. Produktów Świeżych - Kostrzyn nad Odrą, Polska - Biedronka

    Biedronka
    Biedronka Kostrzyn nad Odrą, Polska

    Znalezione w: RocketJobs PL C2 - 4 dni temu

    Biedronka background
    Księgowość / Finanse
    Opis

    Zakres obowiązków

    • Przestrzeganie procesów i procedur związanych z zarządzaniem produktami świeżymi w praktyce,
    • Zapewnianie pełnej dostępności produktów świeżych i dbałość o ich ekspozycję,
    • Dbanie o widoczność etykiet cenowych i niezbędnych dla klientów informacji kraj pochodzenia owoców i warzyw),
    • Kontrola jakości produktów świeżych i terminów przydatności,
    • Przygotowywanie oferty promocyjnej (towar, ceny, materiały marketingowe),
    • Przyjmowanie dostaw towaru i jego rozładunek,
    • Obsługa klientów na kasie fiskalnej,
    • Dbanie o czystość i porządek w sklepie.

    Wymagania

    • Minimum rok doświadczenia w pracy w dziale z produktami świeżymi (mięso, pieczywo, owoce/warzywa),
    • Znajomość norm i procedur pracy z produktami z kategorii "świeże",
    • oświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,
    • Zaangażowanie, rzetelność i nastawienie na cel,
    • Chęć do nauki i rozwoju,
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz do pracy fizycznej,
    • Otwartość na współpracę.
    Mile widziane
    • Doświadczenie w organizowaniu pracy zespołu.

    To oferujemy

    • Umowę o pracę bez okresu próbnego,
    • Najszerszy na rynku pakiet programów socjalnych oraz benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny,
    • Konkurencyjne wynagrodzenie, premie miesięczne, podwyżki stażowe,
    • Możliwość dopasowania wymiaru etatu do Twoich potrzeb, w zależności od aktualnych możliwości kadrowych sklepu,
    • Profesjonalne wdrożenie i wsparcie,
    • Pakiet szkoleniowy dostosowany do wskazanego stanowiska,
    • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy,
    • Bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy,
    • Dostęp do platformy rozwojowej "EduAkcja" 24h na dobę z każdego urządzenia.

    Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • prywatna opieka medyczna
    • program emerytalny
    • dodatkowe świadczenia socjalne
    • dofinansowanie wakacji dzieci
    • wyprawka dla dziecka
    • wyprawka szkolna
    • paczki świąteczne
    • regularne badania profilaktyczne
    • e-kody na zakupy w Biedronce i Hebe

  • Biedronka

    Ekspert ów Świeżych I Kostrzyn nad Odrą, ul. Żeglarska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 5 dni temu

    pracowników, ponad 3400 sklepów, 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – lider branży retail na polskim rynku, gwarantujący swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz szeroki pakiet benefitów. A ...