Senior PHP Developer - -, Kraków, Polska - Transparent Data

    Transparent Data
    Transparent Data -, Kraków, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    Transparent Data to unikalna kombinacja mocnej technologii i doświadczenia w pracy z danymi. Wykorzystujemy dane z otwartych rejestrów dotyczących danych gospodarczych by dostarczać usługi i produkty dla klientów biznesowych. Tworzymy rozwiązania m.in dla. największych instytucji finansowych oraz działów zakupów, AML i controlingu liderów rynku.

    Obecnie szukamy doświadczonego Senior PHP Developera, posiadającego praktyczną wiedzę w budowaniu architektury mikroserwisowej, który pomoże nam tworzyć ciekawe produkty i serwisy dla biznesu. Chętnie przyjmiemy na pokład osobę, która ma zapał i energię do poprawy workflow zespołu oraz będzie brała aktywny udział w doborze nowych rozwiązań. Cechuje Cię wrodzona miłość do czystego kodu i otwartość na uczenie się nowych rzeczy?

    Dołącz do nas

    Miejsce pracy Remote / partly remote/ Poznań (wszystkie opcje możliwe)

    Twoje zadania:

    • łamanie ograniczeń w pozyskiwaniu i przetwarzaniu danych z otwartych rejestrów dotyczących działalności gospodarczych
    • tworzenie i utrzymywanie rozwiązań dla klientów biznesowych w Polsce i zagranicą
    • współtworzenie i rozwijanie z pozostałymi developerami standardów pracy w zespole
    • tworzenie wysokiej jakości kodu
    • aktywny udział w sprawdzeniu kodu współpracowników (Code Review) i doborze właściwych rozwiązań architektonicznych

    Czego oczekujemy:

    • przynajmniej 3 lat doświadczenia zawodowego w tworzeniu wydajnych aplikacji webowych zgodnie z dobrymi praktykami OOP i wzorcami projektowymi
    • znajomości stylów architektury systemowej (mikroserwisy) i aplikacyjnej
    • dobrych pomysłów, kreatywnego i efektywnego rozwiązywania problemów
    • dbałości i dokładności w pisaniu i utrzymywaniu kodu
    • bardzo dobrej znajomości PHP 7+
    • pisania i utrzymywania dokumentacji technicznej
    • praktycznej wiedzy dotyczącej piramidy testów (jednostkowe, integracyjne, e2e)
    • bardzo dobrej znajomości aktualnych technologii backendowych, w tym biegłości w przynajmniej jednym z wiodących frameworków PHP-owych (np. Symfony, Laravel)
    • bardzo dobrej znajomości relacyjnych baz danych, np. MySQL i umiejętnościami tworzenia optymalnych zapytań
    • znajomości gita i automatyzacji/CI w systemach typu GitHub/Bitbucket
    • dobrej znajomości Docker'a i Kubernetes'a
    • praktyczne umiejętności technik refactoringu kodu i usuwania długu technologicznego
    • samodzielności, nastawienia na rozwiązywanie problemów i ciągły samorozwój, dobrze jeśli kontakt z innymi osobami nie sprawia Ci kłopotu

    Dodatkowym atutem będzie:

    • znajomość Google Cloud Platform
    • znajomość technologii frontendowych ) i tworzenia Single Page Application

    Co oferujemy:

    • wynagrodzenie do 18000 netto na b2b / możliwa też UoP lub inne formy współpracy
    • realny (naprawdę) wpływ na pracę zespołu devów
    • elastyczne godziny pracy (core hours 10-15)
    • płatne przerwy w świadczeniu usług b2b (minimum 25 dni)
    • mamy zasadę first remote (jeśli będziesz w stanie co jakiś czas pojawić się w naszym biurze w Poznaniu to jeszcze lepiej)
    • szkolenia branżowe (również u naszych partnerów biznesowych), firmową biblioteczkę
    • ciekawe tematy i problemy biznesowe do rozwiązania
    • prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport i ubezpieczenie grupowe
    • nieformalną atmosferę pracy, płaską strukturę, fajnych współpracowników
    • nasz stack technologiczny

    Jeśli Twoje CV wpisuje się w profil poszukiwanego Kandydata:

    1. Odezwie się do Ciebie Marta odpowiedzialna za HR by umówić Cię na spotkanie

    2. Rozmowa online z Team Leaderem oraz CTO - ok 1 godziny (podczas rozmowy możesz zostać poproszony o wykonanie krótkiego 5-10 min zadania).

    3. Jeśli ostateczny etap będzie pozytywny złożymy Ci propozycję, mamy nadzieję - nie do odrzucenia