Warsaw

    Maszynista pojazdów trakcyjnych Zakład Centralny​ - Warszawa, Polska - PKN ORLEN S.A.

    PKN ORLEN S.A.
    PKN ORLEN S.A. background
    Opis

    Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pociągów towarowych przy użyciu pojazdów trakcyjnych LOTOS Kolej
  • Nasze wymagania

  • Wykształcenie ZSZ, preferowane mechaniczno-elektryczne
  • Doświadczenie zawodowe oraz kwalifikacje do wykonywania obowiązków na stanowisku maszynisty pojazdów trakcyjnych (również do podniesienia kwalifikacji zawodowych)
  • Znajomość obowiązujących przepisów i instrukcji
  • Doświadczenie w zakresie budowy i obsługi lokomotyw
  • Wymagany brak przeciwskazań do wykonywania zawodu
  • To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Zróżnicowany zespół pracowników
  • Praca w nowoczesnym, międzynarodowym koncernie
  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin
  • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie
  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy
  • Benefity
  • prywatna opieka
    medyczna
  • dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • ubezpieczenie
    na życie
  • zniżki na firmowe
    produkty i usługi
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia
    socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie
    wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne