Reguły

    Technik serwisu gwarancyjnego - świętokrzyskie, Polska - Climatic Sp. z o.o. Sp. k.

    Climatic Sp. z o.o. Sp. k.
    Climatic Sp. z o.o. Sp. k. świętokrzyskie, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Produkcja / Mechanika
    Opis

    Miejsce pracy: Reguły / Warszawa, budowy na terenie Polski

    Opis stanowiska:

    weryfikacja zasadności zgłaszanych usterek budowlanych oraz prowadzenie bieżącej analizy przyczyn ich powstawania;

    samodzielne wykonywanie napraw;

    współpracę ze specjalistą ds. obsługi gwarancyjnej budów w zakresie obsługi nadzorowanych obiektów;

    po zakończonych pracach - uzyskanie potwierdzenia usunięcia zgłoszonych usterek.

    Wymagania:

    doświadczenie w wykonywaniu prac z zakresu budowy, eksploatacji i serwisowania instalacji wentylacji;

    znajomość podstawowych technik wykończeniowych (reperacje ścian, malowanie, układanie glazury);

    mile widziane uprawnienia SEP 1KV;

    prawo jazdy kat. B;

    umiejętności obsługi komputera oraz czytania rysunku technicznego;

    wysokiej kultury osobistej i dobrej organizacji pracy.

    Oferujemy:

    stałą pracę w dynamiczne rozwijającej się firmie;

    niezbędne narzędzia pracy;

    uczestnictwo w ciekawych projektach;

  • YIT Warsaw, Polska Staż

    Opis stanowiska · Obsługa klienta w zakresie serwisu gwarancyjnego – od momentu przyjęcia zgłoszenia do momentu rozwiązania usterki · Wsparcie w zakresie oceny zasadności dokonanych zgłoszeń reklamacyjnych · Nadzór nad skutecznym i terminowym usuwaniem wad · Współpraca z Gene ...

  • Carrier Warsaw, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Country: · Poland Location: · Konstruktorska 13, Warszawa 02-673, Poland Rola: Koordynator Prac Serwisowych · Lokalizacja: Warszawa · Build a career with confidence · At Carrier , you're joining the world leader in healthy, safe, sustainable and intelligent building and ...